Düden mesleki ve teknik anadolu lisesi hangi Otobüs gider?

Düden mesleki ve teknik anadolu lisesi hangi Otobüs gider? Düden mesleki ve teknik anadolu lisesi hangi Otobüs gider?, Şanlıurfa Urfa mesleki ve teknik anadolu lisesi hangi Otobüs gider?, Ankara mesleki ve teknik anadolu lisesi hangi Otobüs gider?, Adana mesleki ve teknik anadolu lisesi hangi Otobüs gider?, Izmir dış ticaret mesleki ve teknik anadolu lisesi hangi Otobüs gider?

Şanlıurfa Urfa mesleki ve teknik anadolu lisesi hangi Otobüs gider?

63, Eyyübiye bölgesinde bulunan Urfa Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi konumuna giden son Otobüs aracıdır.

Ankara mesleki ve teknik anadolu lisesi hangi Otobüs gider?

486-6, Çankaya bölgesinde bulunan Ankara Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi konumuna giden son Otobüs aracıdır. 03:30 civarında buradan geçer.

Adana mesleki ve teknik anadolu lisesi hangi Otobüs gider?

160B, Seyhan bölgesinde bulunan Adana Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi konumuna giden son Otobüs aracıdır.

Izmir dış ticaret mesleki ve teknik anadolu lisesi hangi Otobüs gider?

Konak bölgesinde bulunan İzmir Ticaret Meslek Lisesi konumuna son Otobüs saat kaçta gider? 950, Konak bölgesinde bulunan İzmir Ticaret Meslek Lisesi konumuna giden son Otobüs aracıdır. 02:41 civarında buradan geçer.

Karaköprü mesleki ve teknik anadolu lisesi hangi Otobüs gider?

Ulaşım Okulumuz Büyükşehir Belediyesi, Karaköprü Merkez ilçesinin merkezinde yer almaktadır. Gap İdaresi arkası Güzelşehir, Karaköprü ŞANLIURFA. 71 ve 78 numaralı otobüsler okulumuzun önünden geçmektedir.

Urfa mesleki ve teknik anadolu lisesi hangi bölümler var?

Nilüfer İlçe merkezi(kaymakamlık)8.5 km ve İl merkezi (Kent Meydanı)15 km´dirHeykel´den 14F,Bursaray organize sanayi istasyonundan B35K ve B34 nolu otobüsler okulumuzun önünden geçmektedir.

Bursa Atatürk mesleki ve teknik anadolu lisesi hangi Otobüs gider?

Yunus Emre Devlet Hastanesi´nden hareket eden Siyah 74 ve Siyah 78 numaralı belediye otobüsleri ve Odunpazarı´ndan hareket eden Siyah 5 numaralı belediye otobüsü okulumuza ulaşım sağlamaktadır.

Sabiha Gökçen mesleki ve teknik anadolu lisesi hangi Otobüs gider?

Okulumuza Odunpazarı´ndan kalkan 57 numaralı otobüsler, kapalı pazar yerinden kalkan 57 numaralı dolmuşlar ile ulaşılabildiği gibi, Sultandere istikametine gitmekte olan 44 numaralı (Kırmızı - Mavi - Siyah) otobüsler ve 44 numaralı dolmuşlarla ulaşım mümkündür.

Konya Türk Telekom mesleki ve teknik anadolu lisesi hangi Otobüs gider?

Servis : Ulaşım : Kadıköy den 20Ü, Göztepe den 20K, Üsküdar dan 9A ve bunların haricinde minibüslerle ulaşım sağlayabilirsiniz.

30 Ağustos mesleki ve teknik anadolu lisesi hangi Otobüs gider?

Ulaşım ilçe merkezine 4 km il merkezine 6,5 km uzaklıktadırHeykelden 24B otobüsü ile gelinebilir.

Yiğitler mesleki ve teknik anadolu lisesi hangi Otobüs gider?

Mersin Büyükşehir Belediyesi Halk Otobüsleri 12 nolu otobüs ve Pozcu Koop Minübüs hatlarının Afetevler güzergahında yer almaktadır. İlçe merkezine yaklaşık 10 dakika mesafededir. Palmiye Öğrenci Servisi.

Mersin Yenişehir mesleki ve teknik anadolu lisesi hangi Otobüs gider?

İletişim Bilgileri. Okulumuz il merkezine 4 km uzaklıktadır.Yamaçlı otobüsü 1-2 , 123 numaralı Belediye otobüsü ile okulumuza ulaşım vardır.

1 Euro Kaç TL