Levonat Muadili

Levonat Muadili Levonat Muadili, Levonat ne işe yarıyor?, Levofloksasin hangi ilacın etken maddesi?, Levonidin nedir ne işe yarar?, Floxilevo 750 mg ne işe yarar?, Levonat hangi hastalıklara iyi gelir?

Levonat ne işe yarıyor?

Levonat ne işe yarıyor?, LEVONAT bakterilere karşı etkili bir antibiyotiktir. Florokinolonlar adı verilen antibiyotik grubuna dahildir. Bakterilerin büyümesini, çoğalmasını engeller ve bakterilerin yok olmasını sağlar. LEVONAT etkin maddesi olan levofloksasine karşı duyarlı olan bakterilerin neden olduğu enfeksiyonların tedavisinde kullanılır.

Levofloksasin hangi ilacın etken maddesi?

Levofloksasin hangi ilacın etken maddesi?, LEVOZER, etkin madde olarak florokinolon türevi geniş spektrumlu bir antibakteriyel olan levofloksasin içeren, beyaz renkli, iki yüzü çentikli, oblong film kaplı tablettir.

Levonidin nedir ne işe yarar?

Levonidin nedir ne işe yarar?, LEVONİDİN, akciğer, sinüs, idrar yolu, deri ve yumuşak doku enfeksiyonlarının tedavisinde kullanılmaktadır.

Floxilevo 750 mg ne işe yarar?

Floxilevo 750 mg ne işe yarar?, Bakterilerin büyümesini, çoğalmasını engeller ve bakterilerin yok olmasını sağlar. FLOXİLEVO etkin maddesi olan levofloksasine karşı duyarlı olan bakterilerin neden olduğu enfeksiyonların tedavisinde kullanılır.

Levonat hangi hastalıklara iyi gelir?

Levonat hangi hastalıklara iyi gelir?, LEVONAT, her bir tablette 750 mg levofloksasin'e eşdeğer levofloksasin hemihidrat içeren, 5 ve 7 fîlm tabletlik, PVC/Al blister ambalajda satışa sunulmuştur. LEVONAT, akciğer, sinüs, idrar yolu, deri ve yumuşak doku enfeksiyonlarının tedavisinde kullanılmaktadır.

Levonat hangi grup antibiyotik?

Levonat hangi grup antibiyotik?, Non-steroidal antienflamatuvar ilaçlar: Nonsteroidal antienflamatuvar bir ilacın, LEVONAT da dahil kinolon grubu bir antibiyotik ile birlikte kullanılması halinde, beyin konvülsiyon eşiğinde düşme riski artabilir.

Levonat 500 mg antibiyotik midir?

Levonat 500 mg antibiyotik midir?, antibiyotik grubuna dahildir. Bakterilerin büyümesini, çoğalmasını engeller ve bakterilerin yok olmasını sağlar. LEVOFLOXACIN KABİ etkin maddesi olan levofloksasine karşı duyarlı olan bakterilerin neden olduğu enfeksiyonların tedavisinde kullanılır.

Levofloksasin hangi bakterilere etkili?

Levofloksasin hangi bakterilere etkili?, Siprofloksasin, ofloksasin, levofloksasin, moksifloksasin; Legionella pneumophila, Mycoplasma pneumoniae ve genital patojenlerden Chlamydia trachomatis, Mycoplasma hominis, Ureaplasma urealyticum gibi atipik patojenlere karşı etkilidir.

Levofloksasin yan etkileri nedir?

Levofloksasin yan etkileri nedir?, Levofloksasinin baş ağrısı, baş dönmesi, huzursuzluk, titreme, uykusuzluk, halüsinasyonlar, konvülsiyonlar, anksiyete ve depresyon gibi santral sinir sistemi yan etkileri iyi bilinmektedir.

Levonat yan etkileri nelerdir?

Levonat yan etkileri nelerdir?, LEVONAT baş dönmesi ve sersemlik gibi nörolojik yan etkilere neden olabileceğinden araç ve makine kullanımı sırasında dikkatli olunmalıdır. Oktadekanil hidrojen fumarat sodyum: Bu tıbbi ürün her dozunda 1 mmol (23 mg)'dan az sodyum ihtiva eder. Sodyuma bağlı herhangi bir olumsuz etki beklenmemektedir.

Levonat uyku yapar mı?

Levonat uyku yapar mı?, LEVMONT içeriğindeki etkin maddelerden montelukast için aşırı doz durumunda yan etkiler rapor edilmemiştir. Yetişkinlerde ve çocuklarda aşırı doz durumunda meydana gelen en sık yan etkiler karın ağrısı, uyku hali, susama, baş ağrısı, kusma ve aşırı hareketliliktir.

Levonidin 750 mg ne işe yarar?

Levonidin 750 mg ne işe yarar?, LEVONİDİN 750 mg film tablet, sarı renkli, yuvarlak, bir yüzü çentikli florokinolon türevi geniş spektrumlu bir antibakteriyeldir.

1 Euro Kaç TL