Lidofast Muadili

Lidofast Muadili Lidofast Muadili, Lidofast ne işe yarar?, Lidokain nedir muadili?, Pricain nedir muadil?, Lidokain sprey ne işe yarar?, Lidorin krem ne işe yarar?

Lidofast ne işe yarar?

Lidofast ne işe yarar?, LİDOFAST etken madde olarak lidokain hidroklorür ve epinefrin içerir. Lidokain lokal anestezik (bölgesel anestezi yapan ilaç) olarak adlandırılan ilaç grubuna aittir. Bu ilaçlar, vücudun gerekli bölümünü uyuşturmak, hissizleştirmek için kullanılır.

Lidokain nedir muadili?

Lidokain nedir muadili?, Lidokain genellikle kaşıntıyı gidermek, yanma veya deri enfeksiyonlarını hafifletmek ve küçük cerrahi işlemlerde veya dişte anestezik olarak kullanılır. Çalışma mekanizması sodyum kanallarını tıkayarak kalbin atış hızını azaltmak veya belli bir bölgedeki nöronların beyni uyarmasını engellemektir.

Pricain nedir muadil?

Pricain nedir muadil?, PRİCAİN %2 Enjeksiyonluk Çözelti İçeren Flakon lokal anestezik olarak kullanılan bir ilaçtır. PRİCAİN 20 ml'lik 1 flakon içeren ambalajlardadır. PRİCAİN, cerrahi operasyonlar için vücudun bir bölümünde anestezi yaratmak ve aynı zamanda ağrının duyulmamasını sağlamak amacı ile kullanılır.

Lidokain sprey ne işe yarar?

Lidokain sprey ne işe yarar?, Ağız, burun ve boğaz boşluğunda yapılan küçük cerrahi girişimlerde duyulan ağrının hafifletilmesinde yardımcı olarak. • Üst çene boşluğunda (maksiller sinüs) enjeksiyon ya da iğne ile yapılan girişimlerde.

Lidorin krem ne işe yarar?

Lidorin krem ne işe yarar?, LİDORİN nedir ve ne için kullanılır? LİDORİN deri üzerine uygulanan bir lokal anesteziktir (uyuşturucu). Uygulandığı bölgede geçici hissizlik ile duyu kaybını sağlar. Yine de uygulanan bölgeye dokunduğunuzda his mevcuttur.

Lidokain kimler kullanamaz?

Lidokain kimler kullanamaz?, Böbrek rahatsızlığı olan hastalarda dozlar azaltılmalıdır. Karaciğer yetmezliğinde dikkatli kullanılmalıdır. Diğer: Güçsüz hastalar ve kalp rahatsızlığı olan hastalarda dozlar azaltılmalıdır.

Anestol lidokain aynı mı?

Anestol lidokain aynı mı?, Bu miktar 250 mg lidokaine karşılık gelir. Günlük 17-20 g ANESTOL (850-1000 mg lidokaine eşdeğer) dozunu aşmayınız.

Jetokain ve lidokain aynı mı?

Jetokain ve lidokain aynı mı?, JETOKAİN, etkin madde olarak lidokain hidroklorür içermektedir. Bu madde, etki süresi orta derecede olan amid türü bir lokal anesteziktir. Lidokainin, yüksek dozlarda miyokard üzerinde kinidin benzeri etkileri vardır, kardiyak depresandır.

Buvasin ne işe yarıyor?

Buvasin ne işe yarıyor?, BUVASİN, vücudunuzun belirli kısımlarını uyuşturmak (anestezi), var olan ağrıyı durdurmak ya da ağrıda hafifleme sağlanmak amacıyla kullanılır. BUVASİN, ameliyat esnasında vücudun belirli kısımlarının uyuşturulması ve doğum esnasında ağrının hafifletilmesi amacıyla kullanılabilmektedir.

Priloc nedir ne işe yarar?

Priloc nedir ne işe yarar?, PRİLOC 20 ml çözelti içeren, 20 ml kapasiteli 1 flakon içeren ambalajlardadır. PRİLOC, cerrahi operasyonlar için vücudun bir bölümünde anestezi yaratmak ve aynı zamanda ağrının duyulmamasını sağlamak amacı ile kullanılır.

Coraspin muadili nedir?

Coraspin muadili nedir?, Asetilsalisilik asit grubu: Aspirin, Coraspin, Ecopirin tümü benzer ilaçlardır. Klopidogrel grubu: Plavix, karum, pingel hepsi aynı ilaçtır.

Dişçilerin kullandığı uyuşturucu sprey adı nedir?

Dişçilerin kullandığı uyuşturucu sprey adı nedir?, Lidocain, ağız içerisinde diş dokusunu uyuşturmak için kullanılan lokal anestezik bir üründür. Diş ağrıları için etkilidir. Kullanım kolaylığı sağlayan ergonomik bir sprey sistemine sahiptir.

1 Euro Kaç TL