Travogen Krem Muadili

Travogen Krem Muadili Travogen Krem Muadili, TRAVOGEN nedir ve ne için kullanılır?, TRAVOGEN krem reçetesiz satılır mı?, TRAVOGEN fiyatı ne kadar?, TRAVOGEN yanma yapar mı?, TRAVOGEN krem nereye sürülür?

TRAVOGEN nedir ve ne için kullanılır?

TRAVOGEN nedir ve ne için kullanılır?, TRAVOGEN 30 g ve 60 g'lık ambalajlarda bulunmaktadır. TRAVOGEN, el, ayak parmak araları, kasık bölgesi, genital bölgedeki mantar hastalıkları gibi derinin yüzeysel mantar hastalıklarının tedavisinde ve eritrazmada (belirli bir bakteri grubunun neden olduğu deri iltihabı) kullanılır.

TRAVOGEN krem reçetesiz satılır mı?

TRAVOGEN krem reçetesiz satılır mı?, Evet, Travazol Mantar Kremi reçetesiz olarak eczanelerden temin edilebilir.

TRAVOGEN fiyatı ne kadar?

TRAVOGEN fiyatı ne kadar?, Klinik çalışmalarda, TRAVOGEN ile en yaygın bildirilen advers reaksiyonlar, uygulama yerinde yanma ve tahriş olmuştur. olmayan (≥1/1.000 ila <1/100); seyrek (≥1/10.000 ila <1/1.000); çok seyrek (<1/10.000), bilinmiyor (eldeki verilerden hareketle tahmin edilemiyor).

TRAVOGEN yanma yapar mı?

TRAVOGEN yanma yapar mı?, GYNO-TRAVOGEN® 600 mg ovül

Vajina içerisine uygulanır. Bu ilacı kullanmaya başlamadan önce bu KULLANMA TALİMATINI dikkatlice okuyunuz, çünkü sizin için önemli bilgiler içermektedir. Bu kullanma talimatını saklayınız. Daha sonra tekrar okumaya ihtiyaç duyabilirsiniz.


TRAVOGEN krem nereye sürülür?

TRAVOGEN krem nereye sürülür?, Kaşıntı İçin Topikal Steroidler

Topikal steroidler kaşıntı önleyici krem ​​için en iyi seçimdir. Çeşitli güç ve formüllerde bulunurlar ve reçetesiz olarak hidrokortizon krem ​​olarak da satın alınabilir. Genel olarak, merhemler ve kremler en güçlü topikal steroidler iken, jeller ve spreyler en zayıfıdır.


Kaşıntı için hangi krem iyi gelir?

Kaşıntı için hangi krem iyi gelir?, Etkin madde: 1 g TRAVOCORT, 10 mg (% 1) izokonazol nitrat ve 1 mg (% 0,1) diflukortolon valerat içerir. mantar enfeksiyonlarının (örneğin ellerde, ayak parmaklarının aralarında, kasıklarda ve genital bölgede) başlangıç ve ara tedavisi için uygundur.

TRAVOGEN vajina içine sürülür mü?

TRAVOGEN vajina içine sürülür mü?, 4.2 Pozoloji ve uygulama şekli Pozoloji/uygulama sıklığı ve süresi: TRAVOGEN, günde 1 defa hastalıklı deri kısımlarına uygulanır. Tedavi iki-üç hafta, inatçı enfeksiyonlarda (özellikle interdigital alanların enfeksiyonunda) dört hafta'dır, daha uzun tedavi süreleri de mümkündür.

TRAVOGEN krem ne zaman kullanılır?

TRAVOGEN krem ne zaman kullanılır?, TRAVOGEN'i aşağıdaki durumlarda KULLANMAYINIZ: Etkin madde izokonazol nitrat ya da herhangi bir içeriğine karşı bir hassasiyetiniz (allerjiniz) varsa, TRAVOGEN'i aşağıdaki durumlarda D KKATL KULLANINIZ: TRAVOGEN yüze uygulanacaksa göze temasından kaçınılmalıdır.

Mantar için hangi krem iyi gelir?

Mantar için hangi krem iyi gelir?, TRAVAZOL, ağır iltihabi veya ekzemalarla birlikte seyreden (örneğin ellerde, parmak araları, kasık ve genital bölgelerde) derinin yüzeysel mantar enfeksiyonlarının başlangıç veya ara tedavisi için kullanılır.

TRAVOGEN yüze sürülür mü?

TRAVOGEN yüze sürülür mü?, TRAVOCORT, ağır iltihabi veya ekzemalarla birlikte seyreden (örneğin ellerde, parmak araları, kasık ve genital bölgelerde) derinin yüzeysel mantar enfeksiyonlarının başlangıç veya ara tedavisi için kullanılır.

Travazol krem vajina içine sürülür mü?

Travazol krem vajina içine sürülür mü?, 1. CLEOCIN nedir ve ne için kullanılır? CLEOCIN, klindamisin fosfat isminde bir antibiyotik içerir ve vajinal krem şeklindedir. Bu ilaç, bakteriyel vajinozisi (vajinadaki bakteriyel bir enfeksiyon) tedavi etmek için kullanılır.

Travocort vajina içine sürülür mü?

Travocort vajina içine sürülür mü?, 1 ovül (600 mg izokonazol nitrat içerir) tek bir doz olarak kullanılır. Uygulama şekli: Ovül vajina içine derine itilmelidir. Bu uygulamanın akşam uykudan önce yatağa uzanarak yapılması en uygundur.

1 Euro Kaç TL