Çardak Havalimanı Yol Tarifi

Çardak Havalimanı Yol Tarifi Çardak Havalimanı Yol Tarifi, Çardak Havalimanı servisleri nereden kalkıyor?, Çardak Havalimanı nereye bağlı?, Uşak Çardak Havaalanı arası kaç km?, Çardak Havalimanı ne zaman açıldı?, Denizli Çardak Havalimanı servis var mı?, Havaş arabası nereden kalkıyor?

Çardak Havalimanı servisleri nereden kalkıyor?

Çardak Havalimanı servisleri nereden kalkıyor?, HU otobüs hattının ilk durağı Çınar Hava Ulaşım olup son durağı Denizli Çardak Havalimanı durağıdır. HU (Çardak Havalimanı), her gün çalışıyor.

Çardak Havalimanı nereye bağlı?

Çardak Havalimanı nereye bağlı?, Sizin için Seçtiğimiz Çardak Havalimanı Varışlı Yurt Dışı Uçuşlar. Denizli Çardak Havalimanı, Türkiye'nin en büyük illeri arasında yer alan Denizli'de yer alıyor. Denizli şehir merkezine 65 kilometre uzaklıkta konumlanmış havalimanı, Çardak'ın merkezine ise 5 kilometrelik mesafededir.

Uşak Çardak Havaalanı arası kaç km?

Uşak Çardak Havaalanı arası kaç km?, Çardak ilçe sınırları içinde olan havalimanının Denizli il merkezine 65, Çardak ilçe merkezine 5 km uzaklıktadır. 1991'de hizmete giren havalimanının 16.890 m²'lik, yıllık 2,200,000 yolcu kapasiteli terminali mevcuttur.

Çardak Havalimanı ne zaman açıldı?

Çardak Havalimanı ne zaman açıldı?, Havalimanına ulaşımın kolaylaştırılması ve vatandaş memnuniyetinin artırılması hedefiyle Çardak Havalimanı'na servis hizmetini sürdüren Denizli Büyükşehir Belediyesi hizmet kalitesini her geçen gün artırmaya devam ediyor.

Denizli Çardak Havalimanı servis var mı?

Denizli Çardak Havalimanı servis var mı?, Havaş Servisleri İle Ulaşım:

05.00 - 22.00 arasında yarım saatte bir hareket etmektedir. Esenboğa Havalimanı'na iniş yaptıktan sonra, şehir merkezine ulaşmak için İç Hatlar ve Dış Hatlar-Geliş Katındaki kapılardan terminalimizin dışına çıktığınızda sağ tarafınızda Havaş servislerini göreceksiniz.


Havaş arabası nereden kalkıyor?

Havaş arabası nereden kalkıyor?, Denizli'de şehir merkezine 63 kilometre uzaklıkta yer alan, iç hat ve dış hat seferleriyle hizmetini sürdüren Denizli Çardak Havalimanı bulunuyor.

Çardak istanbul uçak bileti ne kadar?

Çardak istanbul uçak bileti ne kadar?, Denizli Çardak Havalimanı'na ulaştıktan sonra araç veya taksi kiralayarak ya da minibüs veya havaalanı servisleri ile aşağı yukarı 1 saatte Çivril'e ulaşılabilir.

Denizlide kaç tane havalimanı var?

Denizlide kaç tane havalimanı var?, Uşak Havalimanı ulaşım bilgileri

Havalimanından 7 km uzaklıkta bulunan Uşak şehir merkezine, seferleri uçağın iniş ve kalkış saatine göre belirlenen yolcu servisleriyle ulaşabilirsiniz.


Çardak Havalimanı Müdürü kimdir?

Çardak Havalimanı Müdürü kimdir?, İstanbul - Uşak arası yaklaşık olarak 534 km'dir. Kamil Koç ile İstanbul - Uşak seyahatiniz tahmini olarak en az 6 saat 45 dakika saat sürer.

Çardak Havalimanından Çivril e nasıl gidilir?

Çardak Havalimanından Çivril e nasıl gidilir?, İstanbul'un Avrupa Yakası'nda, Karadeniz kıyısındaki Tayakadın ile Akpınar köyleri arasında yer alan havalimanı 29 Ekim 2018'de açılmıştır. İlk uçuş TK2124 koduyla 29 Ekim 2018 tarihinde İstanbul'dan Ankara'ya yapılmıştır.

Istanbul Havalimanı Uşak arası kaç km?

Istanbul Havalimanı Uşak arası kaç km?, Dünyanın en gelişmiş şehirleri arasında gösterilen ve binlerce yıldır birçok medeniyete ev sahipliği yapmış İstanbul'a yeni bir havalimanı kazandırma misyonuyla 7 Ekim 2013 yılında Cengiz - MAPA - Limak - Kolin - Kalyon Ortak Girişim Grubu tarafından kurulan İGA, Türkiye'nin en büyük altyapı projesi olan İstanbul ...

Uşak istanbul arası kaç?

Uşak istanbul arası kaç?, Şehir merkezinden Denizli Çardak Havalimanı'na havaalanı transfer hizmeti ile de gidebilirsiniz.

1 Euro Kaç TL