Gebze Feribot Yol Tarifi

Gebze Feribot Yol Tarifi Gebze Feribot Yol Tarifi, Gebze feribot nereye gidiyor?, Eskihisar Topçular Feribotu nereye gider?, Topçular Gebze feribot kaç dakika?, Eskihisar Feribot hangi Otobüs gider?, Gebze Yalova feribot ne kadar sürüyor?, Pendik Yalova feribot ücreti ne kadar?

Gebze feribot nereye gidiyor?

Gebze feribot nereye gidiyor?, Kocaeli Gebze ilçesinde bulunan Eskihisar iskelesi ile Yalova'nın Taşköprü beldesindeki Topçular iskelesi arasında hizmet veren arabalı vapur ile İstanbul- Bursa hattında yolculuk eden araçlar körfezi dolaşmadan geçmektedir.

Eskihisar Topçular Feribotu nereye gider?

Eskihisar Topçular Feribotu nereye gider?, Eskihisar-Topçular hattımızda Gebze ↔ Yalova arasında şehirler arası, Sirkeci-Harem hattımızda Sirkeci ↔ Harem arasında şehir içi 24 arabalı vapurumuz ile 7 gün 24 saat kesintisiz sefer yapıyoruz.

Topçular Gebze feribot kaç dakika?

Topçular Gebze feribot kaç dakika?, Eskihisar Topçular Eskihisar arabalı vapur seferleri her gün 24 saat kesintisiz olarak yapılır. İstanbul Bursa yönünde seyahat eden araçların İzmit Körfezini dolaşmadan yollarını kısaltan Eskihisar Topçular arasında arabalı vapur yolculuğu ortalama 45 dakika sürmektedir.

Eskihisar Feribot hangi Otobüs gider?

Eskihisar Feribot hangi Otobüs gider?, 416, Gebze - Eskihisar Feribotu adresine giden son Otobüs.

Gebze Yalova feribot ne kadar sürüyor?

Gebze Yalova feribot ne kadar sürüyor?, Gebze (Eskihisar) - Yalova arası feribot seferi ne kadar sürüyor? Negmar firmasına bağlı feribot seferleri 30-35 dakika kadar sürerken İDO firmasına bağlı feribot seferleri yaklaşık 40-45 dakika kadar sürmektedir.

Pendik Yalova feribot ücreti ne kadar?

Pendik Yalova feribot ücreti ne kadar?, Eskihisar - Topçular Feribot Seferleri Bilet Fiyatları Ne Kadar? Eskihisar - Topçular feribot biletinin en ucuz fiyatı 214 TL kadardır.

Eskihisar Topçular arası feribot kaç TL?

Eskihisar Topçular arası feribot kaç TL?, Körfez'i dolaşmak Eskihisar - Topçular feribotuna göre 96km, Orhangazi köprüsüne göre de 77km civarı uzatıyor.

Eskihisar Topçular feribot ücreti ne kadar?

Eskihisar Topçular feribot ücreti ne kadar?, Feribot ile arabalı vapur aynı şey değil. Farkı merak edenler Yenikapı-Bursa ya da Yenikapı-Bandırma arası çalışan "FERİBOT" ile Eskihisar-Topçular arasında çalışan "ARABALI VAPUR" farkını gidip yerinde görebilir. Yönetmelik de farklıdır. Açık olan arabalı vapura her türlü binersin ama feribotlara LPG'li araç alınmaz.

Eskihisar Topçular feribot ücreti 2024 ne kadar?

Eskihisar Topçular feribot ücreti 2024 ne kadar?, Topçular İDO İskelesi

Arabalı vapur hatları olarak bilinen ve 24 saat kesintisiz bir şekilde sefer yapan bu ulaşım araçları Eskihisar - Topçular olarak hizmet vermektedir.


Eskihisar - Topçular yolu ne kadar kısaltıyor?

Eskihisar - Topçular yolu ne kadar kısaltıyor?, HGS'nizi İstanbullines'ın sunduğu Eskihisar-Tavşanlı hattında feribot seyahatlerinizde ve İDO İstanbul Deniz Otobüsleri'nin Eskihisar, Topçular, Harem ve Sirkeci iskelelerinden yapacağınız feribot seyahatlerinizde kullanabilirsiniz.

Eskihisar - Topçular lpg'li araç binebilir mi?

Eskihisar - Topçular lpg'li araç binebilir mi?, Yolcu Feribotlarımız - negmar. Gebze – Eskihisar ve Yalova – Tavşanlı iskelelerimiz arasında 7/24 çalışma prensibiyle son teknolojiyle donatılmış 4 feribotumuzla hizmet vermekteyiz. Feribotlarımız bekleme olmaksızın haftanın 7 günü 24 saat karşılıklı sefer yapmaktadır.

Eskihisar - Topçular feribot seferleri var mı?

Eskihisar - Topçular feribot seferleri var mı?, Yalova'ya İstanbul'un iki farklı noktasından (Yenikapı ve Pendik) İDO aracılığı ile tarifeli ve karşılıklı deniz otobüsü ve feribot seferleri bulunmaktadır (Bkz: www.ido.com.tr). Daha sonra ise İDO İskelesi'nden şehir içi ulaşım araçlarıyla Merkez ve Safran Yerleşkelerimiz'e ulaşım mümkündür.

1 Euro Kaç TL