Ain hangi ülke kısaltması?

Ain hangi ülke kısaltması? Ain hangi ülke kısaltması?, Ain neyin kısaltması?, Hun hangi ülkenin kısaltması?, AO hangi ülkenin kısaltması?, ARM hangi ülkenin kısaltması?

Ain hangi ülke kısaltması?

Ain neyin kısaltması?, Ain ([ɛ̃]), Fransa'nın illerinden birisidir. Ain, "Bresse", "Dombes", "Bugey" ve Gex olmak üzere 4 farklı bölgeden oluşmaktadır.

Ain neyin kısaltması?

Ain neyin kısaltması?, Ain ([ɛ̃]), Fransa'nın illerinden birisidir. Ain, "Bresse", "Dombes", "Bugey" ve Gex olmak üzere 4 farklı bölgeden oluşmaktadır.

Hun hangi ülkenin kısaltması?

Hun hangi ülkenin kısaltması?, Bireysel Tarafsız Sporcu olarak etkinliklerde yarışmasına izin verilirken, bu sporcuların kategorisi "AIN" olarak belirtiliyor. AIN Bireysel Tarafsız Sporcular'ı ifade eden spor terimidir.

AO hangi ülkenin kısaltması?

AO hangi ülkenin kısaltması?, hun (hungary) kısalt.

ARM hangi ülkenin kısaltması?

ARM hangi ülkenin kısaltması?, Anal intraepitelyal neoplazi (AIN), anormal yapıdan oluşan prekanseröz bir büyümedir. skuamöz hücreler anüs veya anal kanalda.

Ain nedir kimya?

Ain nedir kimya?, a^ Rusya'nın Ukrayna'yı işgali sonrasında uygulanan yaptırımlar uyarınca, Rusya ve Belarus'tan güreşçilerin Rusya veya Belarus'un adını, bayrağını veya marşını kullanmasına izin verilmemiştir. Bunun yerine "Bireysel Tarafsız Sporcular (AIN)" olarak katıldılar ve madalyaları resmi madalya tablosuna dahil edilmedi.

Güreşte Ain nedir?

Güreşte Ain nedir?, .ae, Birleşik Arap Emirlikleri'nin İnternet Ülke Alan Kodu (CcTLD) kod harfleri.

AE hangi ülke?

AE hangi ülke?, Kuzey Makedonya (Makedonca: Северна Македонија, romanize: Severna Makedoniya, Makedonca telaffuz: [makɛˈdɔnija]), resmî adıyla Kuzey Makedonya Cumhuriyeti, Balkanlar'da denize kıyısı olmayan bir ülkedir.

Lla hangi ülke?

Lla hangi ülke?, Nijerya dünyanın en kalabalık altıncı ülkesidir.

MK hangi ülke?

MK hangi ülke?, İrlanda (İrlandaca: Éire, İngilizce: Ireland), ya da İrlanda Cumhuriyeti (İrlandaca: Poblacht na hÉireann, İngilizce: Republic of Ireland), kuzeybatı Avrupa'da bulunan ülke.

NG hangi ülke?

NG hangi ülke?, kr Güney Kore'nin internet uzantısıdır. 1986'da kullanılmaya başlamıştır.

1 Euro Kaç TL