Antalya Alanya arasında hangi ilçeler var?

Antalya Alanya arasında hangi ilçeler var? Antalya Alanya arasında hangi ilçeler var?, Alanya'dan sonra hangi ilçe gelir?, Alanyadan sonra neresi gelir?, Alanya hangi ile yakın?, Antalya'nın batı ilçeleri nereler?

Antalya Alanya arasında hangi ilçeler var?

Alanya'dan sonra hangi ilçe gelir?, Çevresindeki Manavgat, Gazipaşa ve Gündoğmuş ilçelerine komşu olan Alanya, Antalya şehir merkezine yaklaşık 130 kilometre uzaklıktadır.

Alanya'dan sonra hangi ilçe gelir?

Alanya'dan sonra hangi ilçe gelir?, Çevresindeki Manavgat, Gazipaşa ve Gündoğmuş ilçelerine komşu olan Alanya, Antalya şehir merkezine yaklaşık 130 kilometre uzaklıktadır.

Alanyadan sonra neresi gelir?

Alanyadan sonra neresi gelir?, İLÇELER: Antalya ilinin ilçeleri; Akseki, Alanya, Elmalı, Finike, Gazipaşa, Gündoğmuş, İbradı, Demre, Kaş, Kemer, Korkuteli, Kumluca, Manavgat, Serik, Muratpaşa, Konyaaltı, Aksu, Döşemealtı, Kepez'dir.

Alanya hangi ile yakın?

Alanya hangi ile yakın?, Alanya, Antalya, Kemer, Fethiye, Marmaris, Bodrum, Kuşadası ve Çeşme.

Antalya'nın batı ilçeleri nereler?

Antalya'nın batı ilçeleri nereler?, Alanya, Akdeniz bölgesi içerisinde yer alan Antalya şehrinin en büyük ilçesi olarak biliniyor. Antalya merkeze 130 km uzaklıkla olan Alanya, 285 bin nüfusa da sahip. İlçenin en önemli simgelerinden biri Alanya Kalesi olarak biliniyor.

Gazipaşa Alanya arası kaç saat?

Gazipaşa Alanya arası kaç saat?, Bölge Müdürlüğü'nden yapılan açıklamada, bugün öğle saatlerinde Antalya çevrelerinde başlayacak sağanak ve gök gürültülü sağanak yağışların, Antalya'nın batı kıyı ilçelerinde (Kemer, Kumluca, Finike, Demre, Kaş) yarın akşam saatlerine kadar aralıklarla kuvvetli olmasının (50-100 kg/m2) beklendiği kaydedildi.

Antalya'nın doğu ilçeleri hangileri?

Antalya'nın doğu ilçeleri hangileri?, Gazipaşa - Alanya arası en hızlı seferimiz yaklaşık 50 dakika saat sürmektedir.

Manavgat Alanya arası kaç?

Manavgat Alanya arası kaç?, Ankara. Genel Müdürlükten yapılan yazılı açıklamada, Antalya'nın doğusundaki Manavgat, Alanya, Gazipaşa, İbradı, Akseki, Gündoğmuş ilçeleri ile Mersin'in Anamur ilçesi çevrelerinde perşembe öğle saatlerine kadar kuvvetli yağışların etkili olacağı belirtildi.

Antalya Alanya kaç saat sürüyor?

Antalya Alanya kaç saat sürüyor?, Manavgat - Alanya arası yaklaşık olarak 59 km'dir.

Antalya en büyük ilçesi hangisi?

Antalya en büyük ilçesi hangisi?, Antalya - Alanya arası en uygun fiyatlı otobüs biletini bulun. Kamil Koç ile Antalya - Alanya yolculukları ekonomik ve konforludur. İki şehir arasındaki mesafe 141 km km'dir ve seyahat etmek yaklaşık 2 saat 5 dakika kadar sürer.

Alanya Antalya ne kadar uzak?

Alanya Antalya ne kadar uzak?, Merkezi Antalya olan ilin 2023 sonu itibarıyla nüfusu 2.696.249'dur. Yüzölçümü 20.177 km2 olup km²'ye 130 kişi düşmektedir. En kalabalık ilçesi 2021 yılı itibarıyla 591.895 kişiyle Kepez ilçesidir. Nüfus yoğunluğunun en fazla olduğu ilçe ise km2 başına 5429 kişi ile Muratpaşa ilçesidir.

Alanya deprem olur mu?

Alanya deprem olur mu?, Antalya ile Alanya arası karadan 135 km sürmektedir. Bu zaman dilimi kara taşıtları ile 2 ile 2 buçuk saat arası sürmektedir.

Antalya merkez Alanya arası kaç dakika?

Antalya merkez Alanya arası kaç dakika?, Antalya-Alanya bölgesinde deprem riskinin düşük olduğunu belirten ünlü Japon Deprem Uzmanı Yoshinori Moriwaki, Alanya'nın güvenli bir bölge olduğunu vurguladı.

1 Euro Kaç TL