E-sınavı kaçırdım ne yapmalıyım?

E-sınavı kaçırdım ne yapmalıyım? E-sınavı kaçırdım ne yapmalıyım?, E sınava gitmezsek ne olur?, E-sınav geçemezsem ne olur?, E-sınav ertelenebilir mi?, E sınava tekrar ne zaman girilir?, Ehliyet E sınava giremedim ne yapmalıyım?

E-sınavı kaçırdım ne yapmalıyım?

E sınava gitmezsek ne olur?, E-Sınav tarihinizden itibaren sınav ücretinizi yatırarak 15 gün sonra tekrar sınav başvurusunda bulunabilirsiniz. Ancak sınav tarihinizden itibaren 45 gün içinde tekrar sınava girmediğiniz takdirde 1 sınav hakkınızı kullanmış sayılırsınız.

E sınava gitmezsek ne olur?

E sınava gitmezsek ne olur?, E-Sınav tarihinizden itibaren sınav ücretinizi yatırarak 15 gün sonra tekrar sınav başvurusunda bulunabilirsiniz. Ancak sınav tarihinizden itibaren 45 gün içinde tekrar sınava girmediğiniz takdirde 1 sınav hakkınızı kullanmış sayılırsınız.

E-sınav geçemezsem ne olur?

E-sınav geçemezsem ne olur?, Bir kursiyer en son katıldığı sınavdan sonra 1 ay içinde elektronik sınava girmezse 1 hakkı yanmış oluyor. O yüzden en son girdiğiniz e-sınav tarihinde itibaren geciktirmeden elektronik sınava girmeniz gerekiyor.

E-sınav ertelenebilir mi?

E-sınav ertelenebilir mi?, Elektronik ehliyet sınavını geçemedim ne olacak? Sürücü adayı eğer ki E-Sınavdan geçemezse en erken 2 hafta yani on beş gün sonra yeni bir E-Sınava girebilir. Bunun için yeni bir randevu almak gerekiyor.

E sınava tekrar ne zaman girilir?

E sınava tekrar ne zaman girilir?, Sınav ücretini yatırıp sınav başvurusunda bulunup randevusu onaylanan kursiyerler, mazeretini bildiren resmi bir belgeyle e-sınav tarihinden en az 4 (dört) gün önce sürücü kursuna yazılı olarak dilekçeyle başvurarak randevusunu ileri bir tarihe erteleyebilir.

Ehliyet E sınava giremedim ne yapmalıyım?

Ehliyet E sınava giremedim ne yapmalıyım?, En son katılınan sınavdan sonra 45 gün içinde elektronik sınava girilmezse 1 sınav hakkı yanmış olur. O yüzden en son girilen e-sınav tarihinden itibaren geciktirmeden tekrar elektronik sınava girmek gerekir.

Ehliyet sınavına giremedim hakkım yanar mı?

Ehliyet sınavına giremedim hakkım yanar mı?, E' si var D alıyorsa E' nin, D'si var E alacaksa yine E' nin, A2/B si var E' nin gibi.. - Sınava yada Direksiyon sınavına girmedim/giremedim hakkım yanar mı? Yanar, Kursiyer sınav hakkını elde ettikten sonra sınavına girmek zorundadır. Eğer giremediyse hakkı yanar.

E-sınav kaç defa yapılır?

E-sınav kaç defa yapılır?, Elektronik sınavda da 4 hakkınız bulunmaktadır.

E-Sınav cezası kaç yıl?

E-Sınav cezası kaç yıl?, b) Başka bir adayın yerine sınava giren veya kendi yerine bir başkasının sınava girmesine katkı sağlayan kişi, c) Bireysel veya toplu olarak kopya çeken veya kopya çektirilmesine imkân sağlayan kişi, fiili başka bir suç oluşturmadığı takdirde, bir yıldan dört yıla kadar hapis cezası ile cezalandırılır.

E-Sınav Kaç hakkım var?

E-Sınav Kaç hakkım var?, Genel Müdürlük tarafından belirlenen merkezlerde, belirlenen tarih ve saatlerde “Özel MTSK Modülü” üzerinden yapılan başvurular dikkate alınarak yapılmaktadır. yapamazlar. Tekrar teorik sınava geçiş yapabilmeleri için e-sınavdaki haklarını (4 hak) doldurmaları ya da kurstan kayıtlarını sildirmeleri gereklidir.

E sınava tekrar girebilir mi?

E sınava tekrar girebilir mi?, E-Sınav tarihinizden itibaren sınav ücretinizi yatırarak 15 gün sonra tekrar sınav başvurusunda bulunabilirsiniz. Ancak sınav tarihinizden itibaren 45 gün içinde tekrar sınava girmediğiniz takdirde 1 sınav hakkınızı kullanmış sayılırsınız.

E-sınav tarihi değiştirilebilir mi?

E-sınav tarihi değiştirilebilir mi?, e-Sınav başvurusunda bulunup randevusu onaylanan kursiyer, mazeretini belgelendirmek kaydıyla e-Sınav randevu tarihinden en az 4 (dört) gün önce randevusunu değiştirebilecektir.

E-sınav tarihini kim belirler?

E-sınav tarihini kim belirler?, KURSİYER BAŞVURU İŞLEMLERİ

e-Sınav başvurusu yapılan kursiyerlerin bilgileri ile sisteme yüklenen fotoğrafları bağlı oldukları il/ilçe millî eğitim müdürlüğü tarafından incelenecektir. Başvurusu onaylanan kursiyerler için e- sınav randevu sistemi tarafından sınav tarihi ve saati belirlenecektir.


1 Euro Kaç TL