Fiat Doblo Avrasya Tüneli nden geçer mi?

Fiat Doblo Avrasya Tüneli nden geçer mi? Fiat Doblo Avrasya Tüneli nden geçer mi?, Hafif ticari araçlar Avrasya Tüneli nden geçer mi?, Doblo Avrasya tünelinden geçebilir mi?, Avrasya Tüneli kamyonet geçiyor mu?, 2 sınıf araçlar Avrasya tünelinden geçebilir mi?, Avrasya Tüneli ticari araç geçişi ne kadar?

Fiat Doblo Avrasya Tüneli nden geçer mi?

Hafif ticari araçlar Avrasya Tüneli nden geçer mi?, Doblo ve Doblo benzeri kamyonetler, Avrasya Tüneli'nden geçebilir. Ancak, yükseklikleri 3,20 metreyi aşan araçlar tünelden geçemez.

Hafif ticari araçlar Avrasya Tüneli nden geçer mi?

Hafif ticari araçlar Avrasya Tüneli nden geçer mi?, Doblo ve Doblo benzeri kamyonetler, Avrasya Tüneli'nden geçebilir. Ancak, yükseklikleri 3,20 metreyi aşan araçlar tünelden geçemez.

Doblo Avrasya tünelinden geçebilir mi?

Doblo Avrasya tünelinden geçebilir mi?, Tünel, sadece hafif taşıtlar tarafından kullanılacak şekilde tasarlanmıştır. 2.80 metreden yüksek araçlar, ağır taşıtlar, bisiklet, scooter ve yayaların tüneli kullanması yasaktır. Marmaray ve Avrasya Tüneli Projesi'nin farklılıkları nelerdir?

Avrasya Tüneli kamyonet geçiyor mu?

Avrasya Tüneli kamyonet geçiyor mu?, Avrasya Tüneli'nden kamyonet geçer mi sorusuna vereceğimiz cevap maalesef ki hayır.

2 sınıf araçlar Avrasya tünelinden geçebilir mi?

2 sınıf araçlar Avrasya tünelinden geçebilir mi?, Avrasya Tüneli Geçiş Ücreti 2024

2024 Avrasya Tüneli geçiş ücreti otomobil ile kamyonetler için 80,00 TL ve minibüsler için 120,00 TL'dir. Ücretler gece tarifesinde %50 indirimli olarak otomobiller için 40,00 TL, minibüsler için ise 60,00 TL olarak uygulanacaktır.


Avrasya Tüneli ticari araç geçişi ne kadar?

Avrasya Tüneli ticari araç geçişi ne kadar?, İstanbul trafiğinden kaçmak için tercih edilebilecek bir diğer alternatif Avrasya Tüneli. Ancak bilmelisiniz ki bu tünelden yalnızca 1. ve 2. sınıf araçlar geçebiliyor. İstanbul'daki yolculuğunuz sırasında Kuzey Marmara Otoyolu'nu kullanarak şehir merkezine hiç uğramadan seyahat etme imkânınız da var.

Kamyonet hangi sınıfa giriyor?

Kamyonet hangi sınıfa giriyor?, 1 Ocak 2024 tarihi itibarıyla geçerli olmak üzere Avrasya Tüneli tek yön geçiş ücretleri gündüz tarifesinde otomobiller için 80 TL, minibüsler için 120 TL, motosikletler için ise 31,20 TL olarak belirlenmiştir.

2 sınıf araç ne demek?

2 sınıf araç ne demek?, 1. Sınıf: N1 Sınıfi; Yük taşımasında kullanılan ve azami ağırlığı 3.5 tonu aşmayan motorlu araç (Kamyonet) 2. Sınıf: N1 Sınıfı; Yük taşımasında kullanılan ve azami ağırlığı 3.5 tonu aşmayan motorlu araç (Kamyonet).

N1 araç sınıfı ne demek?

N1 araç sınıfı ne demek?, OTOMOBİL, KAMYONET, MİNİBÜS, ARAZİ TAŞITI VB. AKS ARALIĞI 3.20 METRE VE ÜZERİNDE OLAN HER TÜRLÜ 2 AKSLI ARAÇ 2.SINIFTIR.

Amarok Avrasya Tüneli nden geçer mi?

Amarok Avrasya Tüneli nden geçer mi?, 3.1) N1 Sınıfı: Yük taşımasında kullanılan ve azami ağırlığı 3.5 tonu aşmayan motorlu araçtır. 3.2) N2 Sınıfı: Yük taşımasında kullanılan ve azami ağırlığı 3.5 tonu aşan, ancak 12 tonu aşmayan motorlu araçtır.

Panelvan araçlar Avrasya Tüneli nden geçer mi?

Panelvan araçlar Avrasya Tüneli nden geçer mi?, Avrasya tünelinden geçebiliyormu? Her ikisindende geçiyor .

Avrasya Tüneli hangi sınıf araçlar geçebilir?

Avrasya Tüneli hangi sınıf araçlar geçebilir?, Avrasya Tüneli'nden; yüksekliği 2.8 metreden, ağırlığı ise 5.000 kilogramdan az olan otomobil, minibüs ve motosikletler geçebiliyor.

Avrasya Tüneli gece 12 den sonra indirimli mi?

Avrasya Tüneli gece 12 den sonra indirimli mi?, Aks aralığı 3.20 metreden küçük iki akslı araçlar otomobil (1. Sınıf) , aks aralığı 3.20 metre ve üstünde olan ve UKOME kararınca tünelden geçişi uygun iki akslı araçlar minibüs (2. Sınıf), motosikletler ise 6. Sınıf araç tarifesinden ücretlendiriliyor.

1 Euro Kaç TL