Nahit Menteşe mesleki ve teknik anadolu lisesi hangi Otobüs gider?

Nahit Menteşe mesleki ve teknik anadolu lisesi hangi Otobüs gider? Nahit Menteşe mesleki ve teknik anadolu lisesi hangi Otobüs gider?, Konya Karatay mesleki ve teknik anadolu lisesi hangi Otobüs gider?, Yıldırım mesleki ve teknik anadolu lisesi hangi Otobüs gider?, Ümraniye mesleki ve teknik anadolu lisesi hangi Otobüs gider?, Küçükyali mesleki ve teknik anadolu lisesi hangi Otobüs gider?

Nahit Menteşe mesleki ve teknik anadolu lisesi hangi Otobüs gider?

146, Küçükçekmece bölgesinde bulunan Nahit Menteşe Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi konumuna giden son Otobüs aracıdır. 00:31 civarında buradan geçer.

Konya Karatay mesleki ve teknik anadolu lisesi hangi Otobüs gider?

146, Küçükçekmece bölgesinde bulunan Nahit Menteşe Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi konumuna giden son Otobüs aracıdır. 00:31 civarında buradan geçer.

Yıldırım mesleki ve teknik anadolu lisesi hangi Otobüs gider?

Okulumuza 28 - 26 - 91 - 92 - 93 - 124 -125 Hat Numaralı Belediye Otobüsleri ile 609 Numaralı Medaş Alakova durağında inerek veya Uluırmak- Kaşınhanı Minibüsleri ile ulaşım sağlanmaktadır.

Ümraniye mesleki ve teknik anadolu lisesi hangi Otobüs gider?

Ulaşım : Şehir içi toplu taşıma araçlarına ait, İzmit Orduevi ve İzmit Öğretmenevinin bulunduğu bölgedeki kalkış merkezinden hareket eden 71 nolu hat ile ulaşım sağlanabilir.

Küçükyali mesleki ve teknik anadolu lisesi hangi Otobüs gider?

11ÜS, Ümraniye Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi adresine giden son Otobüs.

Meram 75 yıl mesleki ve teknik anadolu lisesi hangi Otobüs gider?

130A, Maltepe bölgesinde bulunan Küçükyalı Mesleki Ve Teknik Anadolu Lisesi konumuna giden son Otobüs aracıdır.

Konya Anadolu lisesine hangi Otobüs gider?

9-B, Selçuklu bölgesinde bulunan Meram 75. Yıl Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi konumuna giden son Otobüs aracıdır. 00:37 civarında buradan geçer.

Tolga Çınar mesleki ve teknik anadolu lisesi hangi Otobüs gider?

150-A, Selçuklu bölgesinde bulunan Konya Anadolu Lisesi konumundan geçen ilk Otobüs aracıdır.

Küçükköy mesleki ve teknik anadolu lisesi hangi Otobüs gider?

11ÜS, Sancaktepe bölgesinde bulunan Tolga Çınar Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi konumuna giden son Otobüs aracıdır.

Karşıyaka mesleki ve teknik anadolu lisesi hangi Otobüs gider?

TM19, Gaziosmanpasa bölgesinde bulunan Küçükköy Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi konumuna giden son Otobüs aracıdır. 00:24 civarında buradan geçer.

Kağıthane mesleki ve teknik anadolu lisesi hangi Otobüs gider?

İletişim Bilgileri. Okulumuz il merkezine 4 km uzaklıktadır.Yamaçlı otobüsü 1-2 , 123 numaralı Belediye otobüsü ile okulumuza ulaşım vardır.

IMKB mesleki ve teknik anadolu lisesi hangi Otobüs gider?

İETT İLE ULAŞIM

62 - Kağıthane Kabataş 62G - Güzeltepe Kağıthane Beşiktaş 65G - Gültepe Şişli otobüsleri ile gelip Talatpaşa Caddesi Öğretmenler Durağında inabilirsiniz ya da Taksim 4. Levet Metro hattını kullanarak Levent Metro istasyondan inip okula yürüyebilirsiniz.


Sabiha Gökçen mesleki ve teknik anadolu lisesi hangi Otobüs gider?

Merkezefendi ilçesi Gültepe Mahallesin´de bulunan okulumuz İMKB Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi´ne Büyükşehir Belediye otobüsleri ile ulaşım aşağıdaki şekildedir. 9 ve 32 numaralı otobüsler okulumuzun önünden geçmektedir.

MTAL hangi okul istanbul?

Yunus Emre Devlet Hastanesi´nden hareket eden Siyah 74 ve Siyah 78 numaralı belediye otobüsleri ve Odunpazarı´ndan hareket eden Siyah 5 numaralı belediye otobüsü okulumuza ulaşım sağlamaktadır.

1 Euro Kaç TL