Tanf*** Ne İçin Kullanılır

Tanf*** Ne İçin Kullanılır Tanf*** Ne İçin Kullanılır, Tanf*** nerelerde kullanılır?, Tanf*** Boğaz spreyi yutulur mu?, Tanf*** gargara günde kaç kere?, Tanf*** kaç kez sıkılır?

Tanf*** Ne İçin Kullanılır

Tanf*** nerelerde kullanılır?, Ağız ve boğaz mukozasında enflamasyon ve ağrıyla seyreden gingivit, stomatit, farenjit, tonsilit ve aftöz lezyonlarda, • Hastanın yutma fonksiyonunun rahatlatılması ve diş eti rahatsızlıklarında semptom giderici olarak, • Periodontal girişimlerden sonra kullanılır.

Tanf*** nerelerde kullanılır?

Tanf*** nerelerde kullanılır?, Ağız ve boğaz mukozasında enflamasyon ve ağrıyla seyreden gingivit, stomatit, farenjit, tonsilit ve aftöz lezyonlarda, • Hastanın yutma fonksiyonunun rahatlatılması ve diş eti rahatsızlıklarında semptom giderici olarak, • Periodontal girişimlerden sonra kullanılır.

Tanf*** Boğaz spreyi yutulur mu?

Tanf*** Boğaz spreyi yutulur mu?, Doktorunuz TANF*** ile tedavinizin ne kadar süreceğini size bildirecektir. Uygulama yolu ve metodu: TANF***, ağızda çalkalamak ve/veya gargara yapmak içindir. Değişik yaş grupları: Çocuklarda kullanımı: Yeterli klinik deneyim bulunmadığından TANF***, 12 yaşından küçük çocuklarda kullanılmamalıdır.

Tanf*** gargara günde kaç kere?

Tanf*** gargara günde kaç kere?, Sadece ağıza uygulanmak içindir, yutmayınız. PLUS yalnızca ağız içine uygulanır, gözler ve kulaklar ile temasından kaçınınız. TANF*** PLUS'ı yutmayınız ve tükürmek suretiyle ağızdan uzaklaştırınız.

Tanf*** kaç kez sıkılır?

Tanf*** kaç kez sıkılır?, Doktor başka şekilde tavsiye etmediği takdirde, ihtiyaca göre bu işlem genellikle günde 2-3 defa 3-4 saat ara ile tekrarlanır; gereğinde 5 defaya çıkılabilir. Tedavi süresi, vakasına göre ortalama 2-7 gün arasındadır; radyasyon mukozitlerinde tedavi, doktor denetiminde 15-20 gün sürebilir.

Tanf*** boğaz ağrısına iyi gelir mi?

Tanf*** boğaz ağrısına iyi gelir mi?, Pozoloji/uygulama sıklığı ve süresi: TANF*** FORT, aşağıdaki dozlarda kullanılır: Yetişkinlerde - Günde 2-6 kez her bir seferde 2-4 püskürtme şeklinde uygulanır. Önerilen dozlar aşılmamalıdır. Tedavi süresi ortalama 4-5 gündür.

Tanf*** Boğaz spreyi kaç gün kullanılır?

Tanf*** Boğaz spreyi kaç gün kullanılır?, farenjit, tonsillit ve aftöz lezyonlarda, • Ağız ve boğaz antisepsisi, hastanın yutma fonksiyonunun rahatlatılması ve diş eti rahatsızlıklarında semptom giderici olarak, • Periodontal girişimlerden önce ve sonra, • Radyoterapi ve kemoterapiye bağlı mukozitlerde, • Dental plakların önlenmesinde kullanılır.

Boğaz spreyleri açıldıktan sonra ne kadar kullanılır?

Boğaz spreyleri açıldıktan sonra ne kadar kullanılır?, Pozoloji/uygulama sıklığı ve süresi: TANF***, aşağıdaki dozlarda kullanılır: Yetişkinlerde - Günde 2-6 kez her bir seferde 4-8 püskürtme şeklinde uygulanır. Önerilen dozlar aşılmamalıdır. Tedavi süresi ortalama 4-5 gündür.

Boğaz spreyi aç karnına kullanılır mı?

Boğaz spreyi aç karnına kullanılır mı?, Oral inhalasyon içindir. 30°C altında oda sıcaklığında saklanmalıdır. Donmaktan ve direk güneş ışığından koruyunuz. Kapağı açıldıktan sonra 15 gün içinde kullanılmalıdır.

Andorex nedir ve ne için kullanılır?

Andorex nedir ve ne için kullanılır?, Yiyecek ve içeceklerle etkileşimi yoktur. İlacı kullanmadan önce doktorunuza veya eczacınıza danışınız.

Gargara yaptıktan sonra ağız yıkanır mı?

Gargara yaptıktan sonra ağız yıkanır mı?, ANDOREX ağız içi bölgesel tedavisinde kullanılan bir ağız preparatıdır. ANDOREX Gargara, berrak, yeşil renkli, nane kokulu bir çözeltidir. ANDOREX Gargara 200 ml'lik PET şişelerde ve 15 ml'lik ölçeği ile birlikte, karton kutu içerisinde bulunur. Her bir kutuda 1 adet 200 ml'lik gargara vardır.

Tanf*** nereye sıkılır?

Tanf*** nereye sıkılır?, Gargaranın yutulması genellikle tavsiye edilmez, bu nedenle gargara yaptıktan sonra ağzınızı tekrar suyla çalkalamanız önemlidir. Gargaralar genellikle günde bir kez veya ihtiyaç duyuldukça kullanılır.

Gargaradan sonra ne zaman su içilir?

Gargaradan sonra ne zaman su içilir?, TANF*** %0.15 oral sprey, çözelti Ağız içine uygulanır. Yardımcı Maddeler: Gliserin, sakkarin, sodyum bikarbonat, etanol (%95), metil parahidroksibenzoat, nane esansı, polisorbat 20 ve saf su. Bu ilacı kullanmaya başlamadan önce bu KULLANMA TALİMATINI dikkatlice okuyunuz, çünkü sizin için önemli bilgiler içermektedir.

1 Euro Kaç TL