Azmak Nehri Nerede

Azmak Nehri Nerede Azmak Nehri Nerede, Azmak Nehri nasıl gidilir?, Akyaka Azmak nehrinde yüzülür mü?, Azmak Nehri turu ne kadar sürüyor?, Azmak suyu neye iyi gelir?, Muğla Azmak Nehri hangi ilçede?

Azmak Nehri Nerede

Azmak Nehri nasıl gidilir?, Azmak Muğla İli Ula ilçesinde Akyaka köyü yakınlarında Gökova Körfezine dökülen bir akarsudur.

Azmak Nehri nasıl gidilir?

Azmak Nehri nasıl gidilir?, Azmak Muğla İli Ula ilçesinde Akyaka köyü yakınlarında Gökova Körfezine dökülen bir akarsudur.

Akyaka Azmak nehrinde yüzülür mü?

Akyaka Azmak nehrinde yüzülür mü?, Akyaka Azmak Nehri nerede diyecek olursanız, buranın Muğla'nın Ula ilçesinde konumlandığını söyleyebiliriz. Dolmuş: Azmak'a gitmek için haziran, temmuz, ağustos aylarında Marmaris'ten Akyaka'ya giden dolmuş seferini tercih edebilirsiniz.

Azmak Nehri turu ne kadar sürüyor?

Azmak Nehri turu ne kadar sürüyor?, Tekne turuyla nehirde kısa bir gezinti yapılabiliyor. Yazın oldukça kalabalık, suyu buz gibi ancak yüzmek çok keyifli.


Azmak suyu neye iyi gelir?

Azmak suyu neye iyi gelir?, Yaklaşık olarak toplamda 40 dakika süren nehir gezisi ile bölgenin balıklarını canlı görebilirsiniz. Dolmuş tekneler sürekli tur organize ediyor. Akşam saatlerinde tercih edilebilir.

Muğla Azmak Nehri hangi ilçede?

Muğla Azmak Nehri hangi ilçede?, Bol mineralli ve yüksek sodalı, yüzde 40'ı kaynak su olan Azmak Çayı'nın birtakım hastalıklara iyi geldiği, gençleştirici ve cildi güzelleştirici tesir yaptığı dahi ifade ediliyor. Ortalama 7 derece olan su soğuk diyerek girmekten vazgeçmemenizi tavsiye ederim.

Azmak nehir turu nereden kalkıyor?

Azmak nehir turu nereden kalkıyor?, Azmak Muğla İli Ula ilçesinde Akyaka köyü yakınlarında Gökova Körfezine dökülen bir akarsudur.

Akyaka Azmak Nehri tekne turu ne kadar?

Akyaka Azmak Nehri tekne turu ne kadar?, Azmak Turu

Akyaka'da tatil Azmak Nehri'nden başlar.


Akyaka tekne turu ne kadar?

Akyaka tekne turu ne kadar?, 2. SEÇENEK : Asarcık Koyu, Akbük Koyu, Akvaryum Koyu, İncekum Plajı, Sedir Adası Kleopatra Plajı, Lacivert Koy, Gelibolu Adası Sualtı Mağaraları Not: 2. seçenek turlarımız henüz başlamamıştır. Azmak nehri turlarımız sabah 10:00'dan akşam 19:30'a kadar her 15 dakikada bir yapılmaktadır. Azmak nehri tur fiyatı 30TL'dir.

Azmak Nehri Şifalı mı?

Azmak Nehri Şifalı mı?, Antik çağlardan beri yaşam alanı olduğu bilinen Akyaka'daki Azmak Nehri ise hem dillere destan şifalı suyu hem de doğal güzelliği ile ziyaretçilerini etkilemeyi başarmaktadır. Akyaka, Muğla'nın tatil beldelerinden biri olarak son yıllarda daha fazla ön plana çıkmaya başlasa da sakinliğini hâlâ korur.

Azmak turu kaç TL?

Azmak turu kaç TL?, Azmak nehri tur fiyatı 15TL'dir.

Muğla Azmak suyu kaç derece?

Muğla Azmak suyu kaç derece?, Suyun hastalıklara iyi geldiği, hatta gençleştirici ve güzelleştirici etkisinin de olduğuna inanılmaktadır. 8 metre derinliğinde olan suyun soğukluğu ise 5 derece olup Gökova körfezinden denize dökülmektedir.

Neden Azmak Nehri?

Neden Azmak Nehri?, Akyaka'da gezilecek yerlerin başında, Azmak Nehri ve çevresi geliyor. Doğal kaynak sularının Gökova Körfezi'ne dökülmesiyle oluşan Azmak Nehri, buz gibi suyunun yüksek oranda soda içermesi nedeniyle bir zamanların kadınların çamaşırlarını yıkamak için geldikleri yer olduğundan burası Kadın Azmağı olarak da anılmış.

1 Euro Kaç TL