İninal Kart Nereden Alınır

İninal Kart Nereden Alınır İninal Kart Nereden Alınır, İninal kart ücreti ne kadar?, İninal Kart Nereden satın alınır?, İninal kart almak için ne gerekli?, İninal Kart a101 de geçerli mi?

İninal Kart Nereden Alınır

İninal kart ücreti ne kadar?, ininal kartı ŞOK, Migros, CarrefourSA, KİM, Vatan Bilgisayar, Teknosa, D&R, ve Pratik İşlem noktalarından satın alabilirsiniz. Kartınıza banka ATM'leri, PTTMatik'ler, ŞOK, Miros, Macrocenter, CarrefourSA, Teknosa, Nkolay ve Pratik işlem noktalarından bakiye yükleyebilirsiniz.

İninal kart ücreti ne kadar?

İninal kart ücreti ne kadar?, ininal kartı ŞOK, Migros, CarrefourSA, KİM, Vatan Bilgisayar, Teknosa, D&R, ve Pratik İşlem noktalarından satın alabilirsiniz. Kartınıza banka ATM'leri, PTTMatik'ler, ŞOK, Miros, Macrocenter, CarrefourSA, Teknosa, Nkolay ve Pratik işlem noktalarından bakiye yükleyebilirsiniz.

İninal Kart Nereden satın alınır?

İninal Kart Nereden satın alınır?, Çipli ve temassız özellikli ininal Kart'ın ücreti ise yine tek seferlik 10 TL'dir. Aylık kullanım bedeli yoktur.

İninal kart almak için ne gerekli?

İninal kart almak için ne gerekli?, ininal Kart; Migros, Şok Market, Teknosa D&R, KİM Market, Pratik İşlem ve Vatan Bilgisayar'dan ya da Hepsiburada, N11, Banabi gibi online sitelerden satın alınabilir. Kart satış noktalarına buradan ulaşılabilir.


İninal Kart a101 de geçerli mi?

İninal Kart a101 de geçerli mi?, Visa'nın geçerliği olduğu yerde geçer yani her yerde.

İninal yaş sınırı kaç?

İninal yaş sınırı kaç?, 18 yaşını dolduran herkes, cep telefon numarası ve T.C. kimlik kartı ile kayıt yaptırmak şartıyla ininal'da hesap oluşturarak ininal mobil uygulamayı ve ininal kartı kullanabilir. 13-18 yaş arası gençler ise veli onayı ile Genç ininal hesabı açarak ininal kartı kullanabilirler.

İninal kart alırken tc istiyor mu?

İninal kart alırken tc istiyor mu?, TC Kimlik numarası veya yabancı kimlik numarasına sahip değilseniz, pasaport bilgileriniz ile aşağıdaki formu doldurarak ininal kullanıcı kayıt işlemlerinizi tamamlayabilirsiniz.

Bim ininal kart geçerli mi?

Bim ininal kart geçerli mi?, Yes,Ja. Bimdede geçiyor heryerdede geçiyor.

Trendyol da ininal kart geçerli mi?

Trendyol da ininal kart geçerli mi?, ininal Mobil Uygulama

Ön ödemeli kart olan ininal Kart'ı ise D&R, Migros, Şok Market ve daha birçok anlaşmalı satış noktasından alabilir aynı zamanda n11, Hepsiburada, Trendyol gibi anlaşmalı online alışveriş sitelerinden sipariş edebilirsiniz.


İninal Kart temassız ödeme var mı?

İninal Kart temassız ödeme var mı?, ininal Kart ile Tanışın

Her yerde geçerli, yüklediğiniz kadar harcadığınız, sizi borçlandırmayan çipli ve temassız seçenekleri bulunan, güvenli ve hızlı alışveriş kartı.


Ininale en az ne kadar para yüklenir?

Ininale en az ne kadar para yüklenir?, PTT ATM lerinden 5 TL ve katlarını yükleyebilirsiniz. Migros da ise en az 25 TL en fazla 300 TL yükletebilirsiniz. Fakat PTT ATM de işletim ücreti alınmıyor. Migros 2 TL alıyor.

İninal Kart otobüste geçer mi?

İninal Kart otobüste geçer mi?, Ulaşım giderlerinde 100 TL veya daha fazla harcama yapan kullanıcılar ininal Kartlı kampanyadan yararlanacak. Ulaştırma Kampanyasından kazanılacak azami ödül 10 TL'dir. Kampanyalar; otobüs, tren ve havayolu giderleri için geçerlidir.

Migros ininal kart nasıl alınır?

Migros ininal kart nasıl alınır?, İninal kartı fiziki olarak D&R, KİM Marketler, Pratik İşlem, Migros, ŞOK Marketler, Vatan Bilgisayar ve Teknosa'dan alabilirsiniz. Bunların dışında İninal Kart'ı N11 ve hepsiburada gibi sitelerden online olarak da satın alabilirsiniz.

1 Euro Kaç TL