Ankara Mersin Yol Tarifi

Ankara Mersin Yol Tarifi Ankara Mersin Yol Tarifi, Ankaradan Mersine giderken hangi illerden gidilir?, Ankara Mersin arası otoban kaç km?, Ankara Mersin kaç saat sürüyor arabayla?, Ankara Adana arası kaç km yeni yol?, Ankara Mersin arası hangi şehirlerden geçilir?, Mersin Ankara kaç saat sürüyor?

Ankaradan Mersine giderken hangi illerden gidilir?

Ankaradan Mersine giderken hangi illerden gidilir?, Ankara'dan Mersin'e giderken; Kırşehir, Aksaray, Nevşehir, Niğde ve Adana'dan geçilir.

Ankara Mersin arası otoban kaç km?

Ankara Mersin arası otoban kaç km?, 432 km. Otoyol 21 ( ), Türkiye'nin başkenti Ankara ile Mersin ilinin Tarsus ilçesini birbirine bağlayan otoyoldur.

Ankara Mersin kaç saat sürüyor arabayla?

Ankara Mersin kaç saat sürüyor arabayla?, Mersin - Ankara arası yaklaşık olarak 486 km'dir. Kamil Koç ile Mersin - Ankara seyahatiniz tahmini olarak en az 5 saat 40 dakika saat sürer.

Ankara Adana arası kaç km yeni yol?

Ankara Adana arası kaç km yeni yol?, Ankara'dan Adana'ya karayolu ile ulaşım sağlamak isteyen kişilerin 514 km yol gitmesi gerekmektedir. Arabayla, Otobüsle ve Uçakla Kaç Saat Sürer? Karayolu kullanarak arabayla Ankara- Adana arası ortalama 5 ila 6 saat sürmektedir.

Ankara Mersin arası hangi şehirlerden geçilir?

Ankara Mersin arası hangi şehirlerden geçilir?, Ankara Silifke arasını Mersin üzerinden katedebileceğiniz gibi Ankara-Konya-Karaman-Mut-Silifke güzergahını da kullanabilirsiniz.

Mersin Ankara kaç saat sürüyor?

Mersin Ankara kaç saat sürüyor?, Ankara - Mersin arası yaklaşık olarak 487 km'dir. Kamil Koç ile Ankara - Mersin seyahatiniz tahmini olarak en az 5 saat saat sürer. Bu durum hava ve trafik koşullarına bağlı olarak değişkenlik gösterebilmektedir.

Niğde otobanı yolu ne kadar kısaltıyor?

Niğde otobanı yolu ne kadar kısaltıyor?, Otoyolla, yıllık 127 milyon 551 bin litre yakıt tasarrufu ve karbon emisyonunda 318 milyon 240 bin kilogram azalma sağlanacak. Güvenli seyahat imkanıyla 4 saat 14 dakikalık mesafeyi 2 saat 22 dakikaya indirecek Ankara-Niğde Otoyolu, böylece bölge sanayisinin gelişmesine de katkı verecek.

Ankara Mersin kaç km Niğde Otoyolu?

Ankara Mersin kaç km Niğde Otoyolu?, Ankara-Niğde Otoyolu; 275 km ana gövde, 55 km bağlantı yolu olmak üzere toplam 330 km uzunluğundadır.

Ankara-Niğde Otoyolu hangi şehirlerden geçiyor?

Ankara-Niğde Otoyolu hangi şehirlerden geçiyor?, Güzergâh boyunca otoyol, tamamı Orta Anadolu bölgesinde yer alan Ankara, Konya, Kırşehir, Aksaray, Nevşehir ve Niğde illerinden geçer.

Ankara Mersin arası kaç saat sür?

Ankara Mersin arası kaç saat sür?, Mersin ve Ankara arasındaki kilometre ve saat farkları ise tercih edilecek olan vasıtalara göre şu şekilde olabilmektedir; Özel araçla, Mersin Ankara arası; 508 kilometredir ve 4 saat 20 dakikada yolculuk tamamlanabilmektedir.

Mersin Ankara arası taksiyle kaç saat?

Mersin Ankara arası taksiyle kaç saat?, - Mevcut yol 317 km, saatte 75 km hızla 4 saat 14 dakika sürüyor. Yeni otoyol ile mesafe 275 km'ye düşüyor.

Ankara Silifke arası kaç saat sürüyor?

Ankara Silifke arası kaç saat sürüyor?, Ankara Adana arası km mesafesi kullanılan ulaşım seçeneğine ve yollarına gçre değişkenlik gösterebilir. Karayolu üzerinden iki il arasındaki km mesafesi 544 km larak hhesaplanmıştır. Hava yolu km mesafesi ise Ankara Adana arasında 372 km'dir. Ankara Adana Arası Kaç Saat?

1 Euro Kaç TL