Batman Siirt Arası Kaç Km

Batman Siirt Arası Kaç Km Batman Siirt Arası Kaç Km, Batmandan Siirte kac saat sürüyor?, Batman Siirt ne kadar?, Diyarbakır Siirt kaç saat sürüyor?, Batman Havaalanı Siirt arası kaç kilometre?, Diyarbakır Siirt otobüs kaç saat sürer?, Batman Diyarbakır arası kaç saat sürüyor?

Batmandan Siirte kac saat sürüyor?

Batmandan Siirte kac saat sürüyor?, Siirt - Batman arası otobüs bileti fiyatları 129.00 TL'den başlamaktadır. Bu seferler için ortalama bilet fiyatları yaklaşık olarak 129.00 TL'dir.

Batman Siirt ne kadar?

Batman Siirt ne kadar?, Diyarbakır - Siirt arası yaklaşık olarak 195 km'dir. Kamil Koç ile Diyarbakır - Siirt seyahatiniz tahmini olarak en az 2 saat 30 dakika saat sürer.

Diyarbakır Siirt kaç saat sürüyor?

Diyarbakır Siirt kaç saat sürüyor?, Diyarbakır - Batman arası toplam 99 kilometre. İki konum arasındaki otobüs yolculuğu 2 saat sürüyor.

Batman Havaalanı Siirt arası kaç kilometre?

Batman Havaalanı Siirt arası kaç kilometre?, 16.05.1990 tarihinde, 3647 sayılı kanun ile Siirt ilinden ayrılarak Türkiye'nin 72. ili olmuştur.

Diyarbakır Siirt otobüs kaç saat sürer?

Diyarbakır Siirt otobüs kaç saat sürer?, Kurtalan ilçe garajında uygulanacak yeni tarife şu şekilde; Kurtalan-Siirt arası servis ücreti 30 Lira, Kurtalan-Batman arası servis ücreti 50 Lira, Kurtalan-Atabağı arası servis ücreti 30 Lira olacak şekilde güncellenirken Kurtalan-Kayabağlar arası servis ücretine zam yapılmadığı öğrenildi.

Batman Diyarbakır arası kaç saat sürüyor?

Batman Diyarbakır arası kaç saat sürüyor?, Toplu taşıma araçları, yolcu servisleri ve taksiler ile kolayca Siirt merkezinden, Siirt Üniversitesi'nden ve Siirt Havalimanı'ndan otobüs terminaline gidebilirsiniz. Onlarca duraktan geçen Veysel Karani-Afetevleri L1, L2 ve L3 hatları ile 18:45'e kadar terminale gidebilirsiniz.

Siirt Batman ne zaman ayrıldı?

Siirt Batman ne zaman ayrıldı?, İstanbul - Siirt arası en uygun fiyatlı otobüs biletini bulun. Kamil Koç ile İstanbul - Siirt yolculukları ekonomik ve konforludur. İki şehir arasındaki mesafe 1937 km km'dir ve seyahat etmek yaklaşık 21 saat kadar sürer.

Siirt Batman minibüs kaç TL?

Siirt Batman minibüs kaç TL?, İzmir - Siirt arası en uygun fiyatlı otobüs biletini bulun

İki şehir arasındaki mesafe 1758 km km'dir ve seyahat etmek yaklaşık 22 saat 31 dakika kadar sürer.


Siirt Batman otobüs nereden kalkıyor?

Siirt Batman otobüs nereden kalkıyor?, Siirt - Diyarbakır arası yaklaşık olarak 191 km'dir.

Siirt ve istanbul arası kaç saat?

Siirt ve istanbul arası kaç saat?, İstanbul-Siirt arası uçuş mesafesi toplam 1180 kilometre. İki şehir arasındaki uçak yolculuğu 1 saat 20 dakika sürüyor.

Izmir Siirt kaç saat sürüyor?

Izmir Siirt kaç saat sürüyor?, Siirt yolculuğu uçakla kaç saat sürüyor? Adana-Siirt 1 saat 10 dakika, Ankara-Siirt 1 saat 40 dakika, Antalya-Siirt 1 saat 10 dakika, Bodrum-Siirt 1 saat 30 dakika, Gaziantep-Siirt 1 saat 20 dakika, İstanbul-Siirt 1 saat 20 dakika, İzmir-Siirt 1 saat 30 dakika, Trabzon-Siirt 1 saat 10 dakika sürüyor.

Siirt Diyarbakıra yakın mı?

Siirt Diyarbakıra yakın mı?, Ankara - Siirt arası toplam 1186 kilometre. İki konum arasındaki otobüs yolculuğu 16 saat 30 dakika sürüyor.

1 Euro Kaç TL