Bursa Mudanya Yol Tarifi

Bursa Mudanya Yol Tarifi Bursa Mudanya Yol Tarifi, Bursa Mudanya ya nasıl gidilir?, Mudanya'ya gitmek için hangi Metro durağında?, Mudanya'dan Bursa'ya otobüs var mı?, Bursa Mudanya yolu açıldı mı?, Bursa Mudanya Feribot ne kadar?, Bursa Mudanya hangi Metro?

Bursa Mudanya ya nasıl gidilir?

Bursa Mudanya ya nasıl gidilir?, Bursa Otogarı'ndan Mudanya ilçe merkezine gitmek isteyen yolcular F/1 otobüsüne binebilirler. Bursa il merkezinden Mudanya ilçe merkezine gitmek isteyen yolcular, F/3 hat numaralı otobüse binebilirler. Ayrıca il merkezinden Mudanya ilçe merkezine giden minibüsler de yer almaktadır.

Mudanya'ya gitmek için hangi Metro durağında?

Mudanya'ya gitmek için hangi Metro durağında?, BursaRay'a (metro) binerek Mudanya Yolu istikametindeki son durak olan Emek'e giderek aktarma yapmanız gerekiyor. Emek'ten kalkan, 1/GY hatlı otobüsler ve ya özel minibüsler, hızlı ve güvenli seyahat imkânı sağlıyor.

Mudanya'dan Bursa'ya otobüs var mı?

Mudanya'dan Bursa'ya otobüs var mı?, Mudanya, Güzelyalı ve Bursa Şehirler arası ve Uluslararası Otobüs Terminali arasında F/1 numarası ile Bursa Büyükşehir Belediyesi Otobüsleri düzenli seferler yapmaktadır.

Bursa Mudanya yolu açıldı mı?

Bursa Mudanya yolu açıldı mı?, Büyükşehir Belediyesi ekiplerinin de yoğun mesaisiyle çalışmaların tamamlandığı Mudanya yolu artık her iki yönde de 3'er şerit olarak trafiğe açıldı. Şehir Hastanesi'ne kesintisiz ulaşım için Bursalıların merakla beklediği projeyi, kentin zirvesi de yakından takip ediyor.

Bursa Mudanya Feribot ne kadar?

Bursa Mudanya Feribot ne kadar?, 1, Nilüfer bölgesinde bulunan 1/M Mudanya - Emek İst. konumundan geçen ilk Metro aracıdır.

Bursa Mudanya hangi Metro?

Bursa Mudanya hangi Metro?, F1, Mudanya bölgesinde bulunan Osmangazi Kent Meydanı konumundan geçen ilk Otobüs aracıdır.

Kent meydanından Mudanya'ya hangi otobüs gider?

Kent meydanından Mudanya'ya hangi otobüs gider?, Organize Sanayi - Mudanya minibüs / dolmuş hattı (Mudanya), Organize Sanayi durağından başlayıp Mudanya durağına gidene kadar 45 i̇stansyonlar geçiyor.

Mudanya otobüsleri nereden kalkıyor?

Mudanya otobüsleri nereden kalkıyor?, Son olarak ise Mudanya - Bursa arası tam yolcu ve öğrenci taşıma ücretlerine zam geldi. Mudanya - Bursa arası minibüs taşıma ücretleri tam 22 TL'den 30 TL'ye, öğrenci 16 TL'den 22 TL'ye yükseldi.

BUDO otobüsleri nereden kalkıyor?

BUDO otobüsleri nereden kalkıyor?, Hat Özeti:

Hafta içi günlerde çalışma saatleri: (1) Mudanya: 00:00 - 23:50(2) Organize Sanayi İstasyonu: 00:00 - 23:50 Size en yakın Organize Sanayi - Mudanya minibüs / dolmuş durağınıbulmak ve sonraki Organize Sanayi - Mudanya minibüs / dolmuş varış saatini öğrenmek için Moovit Uygulamasını kullanın.


Bursa Mudanya minibüs ne kadar?

Bursa Mudanya minibüs ne kadar?, Bursa'nın merkez ilçesi olan Mudanya, 28-29 derece doğu boylamları ile 40-41 derece kuzey enlemleri arasında bulunmaktadır. Batıda Karacabey, güneyde Osmangazi ve Nilüfer, doğuda Gemlik ile komşudur; kuzeyde ise Gemlik Körfezi'nin güney sahilleri boyunca uzanır.

Bursa Mudanya minibüsleri saat kaça kadar çalışıyor?

Bursa Mudanya minibüsleri saat kaça kadar çalışıyor?, Mudanya-Gemlik yolunun 28.km.sinde (Bursa-Gemlik yolu kesişiminde )bulunan altgeçit, üstyapı ve farklı seviyeli kavşak çalışmaları nedeniyle trafiğe kapatılacak olup, ulaşım servis yollarından sağlanacaktır.

Bursa Mudanya'da neler var?

Bursa Mudanya'da neler var?, Mudanya, Marmara Bölgesinde 28-29 derece doğu boylamları ile 40-41derece kuzey enlemleri arasında bulunmaktadır. Doğusunda Gemlik, Batısında Karacabey İlçeleri, Güneyinde Osmangazi ve Nilüfer ilçeleri, Kuzeyinde Gemlik Körfezi yer almaktadır.

1 Euro Kaç TL