Güngören Köyiçi Yol Tarifi

Güngören Köyiçi Yol Tarifi Güngören Köyiçi Yol Tarifi, Güngören köy içine hangi Otobüs gider?, Güngören hangi metrobüs durağına yakın?, Güngören'e hangi Otobüs gidiyor?, Güngören Park AVM hangi Otobüs gider?, 92 B nereye gider?, 92C nereden kalkıyor?

Güngören köy içine hangi Otobüs gider?

Güngören köy içine hangi Otobüs gider?, 92B, Güngören bölgesinde bulunan Köyiçi konumuna giden son Otobüs aracıdır.

Güngören hangi metrobüs durağına yakın?

Güngören hangi metrobüs durağına yakın?, Güngören konumuna en yakın metrobus durağı hangisidir? Güngören konumuna en yakın metrobus durağı Merter. 4 dk yürüme mesafesindedir.

Güngören'e hangi Otobüs gidiyor?

Güngören'e hangi Otobüs gidiyor?, 92B, Güngören Park Avm adresine giden son Otobüs.

Güngören Park AVM hangi Otobüs gider?

Güngören Park AVM hangi Otobüs gider?, 92C (İETT)

92C otobüs hattının ilk durağı Eminönü - Sahil Yönü olup son durağı Haznedar - Son Durak Yönü durağıdır. 92C (Eminönü -Haznedar), her gün çalışıyor. Ek bilgi: 92C hattında 42 duraklar bulunuyor ve bu güzergah için toplam seyahat süresi yaklaşık 45 dakika.


92 B nereye gider?

92 B nereye gider?, Güngören, İstanbul ilinin bir ilçesidir. İlin batı yarısında Çatalca Yarımadası'nda yer alır; Türkiye'nin 7 km kare alanı ile yüz ölçümü bakımından en küçük ilçesidir. 3 Haziran 1992'de ilçe olan Güngören, doğuda Zeytinburnu, Esenler güneyde Bakırköy, batıda Bahçelievler kuzeybatıda Bağcılar ilçelerine komşudur.

92C nereden kalkıyor?

92C nereden kalkıyor?, Toplamda 44 duraktan oluşan İstanbul metrobüs hattı Beylikdüzü'den başlayıp Söğütlüçeşme'ye kadar uzanıyor. Kendine ait özel şeridi olan metrobüs İstanbul'un trafik yükünü azaltmasıyla önem taşıyor.

İstanbul Güngören hangi semtte?

İstanbul Güngören hangi semtte?, Türkiye'nin İstanbul şehrinde hizmet veren 52 kilometre (32 mi) uzunluğunda ve 44 istasyona sahip olan Metrobüs sisteminde; doğu-batı aksında Söğütlüçeşme, Zincirlikuyu, Cevizlibağ, Avcılar Merkez - Üniversite Kampüsü ve Beylikdüzü Son durak kalkış/varışlı olarak günün 24 saati sefer yapan 6 hat bulunmaktadır.

Metrobüs ilk durak neresi?

Metrobüs ilk durak neresi?, Güngören, İstanbul ilinin Anadolu Yakası'nda bulunan Çekmeköy ilçesine bağlı bir mahalledir. İdari sınırlarına bakıldığında batısında askerî bölge; doğusunda ve kuzeyinde Sultançiftliği; güneyinde Kirazlıdere mahallesi bulunmaktadır.

Kaç metrobüs durağı var?

Kaç metrobüs durağı var?, Otobüsüm Nerede?, İstanbul Büyükşehir Belediyesi İETT İşletmeleri Genel Müdürlüğü'nün resmi uygulamasıdır. Bu uygulama ile İstanbul'da seyreden otobüs hatlarının güzergahlarını, sefer saatlerini ve hangi duraktan hangi hatların geçtiğini öğrenebilirsiniz.

Istanbul Güngören Avrupa yakasında mı?

Istanbul Güngören Avrupa yakasında mı?, İstanbul'un pek çok noktasına rahat bir ulaşım sağlayan otobüsler ile Esenler Otogarı'na gitmek mümkündür. 33 M, 76O, 110, 830, 41AT, 910, 280 ve 750 numaralı otobüs hatlarını kullanarak otogara geçiş yapabilirsiniz.

Belediye otobüsün hangi durakta olduğunu gösteren uygulama?

Belediye otobüsün hangi durakta olduğunu gösteren uygulama?, İstinye Park Durağının Yakınından Geçen İETT Otobüsleri

41C. 42. 29B.


Esenler otogarına hangi iett gidiyor?

Esenler otogarına hangi iett gidiyor?, 97, Bagcilar bölgesinde bulunan Güneşli Park Avm konumuna giden son Otobüs aracıdır. 00:34 civarında buradan geçer.

1 Euro Kaç TL