Güvenpark Yol Tarifi

Güvenpark Yol Tarifi Güvenpark Yol Tarifi, Güvenpark hangi Otobüs gider?, Güvenpark hangi ilçede?, Güvenpark hangi mahalle?, Kızılaydan Altınparka hangi Otobüs gider?, 487 nereden kalkıyor?, Cepa için hangi metro durağı?

Güvenpark hangi Otobüs gider?

Güvenpark hangi Otobüs gider?, 155-6, Çankaya bölgesinde bulunan Güvenpark Durakları konumuna giden son Otobüs aracıdır.

Güvenpark hangi ilçede?

Güvenpark hangi ilçede?, Güvenpark, Ankara, Kızılay Meydanı'nda bulunan parktır.

Güvenpark hangi mahalle?

Güvenpark hangi mahalle?, Kızılay, Sıhhiye veya Ulus'tan 413 numaralı otobüsle Altınpark'a gidiyoruz.

Kızılaydan Altınparka hangi Otobüs gider?

Kızılaydan Altınparka hangi Otobüs gider?, Ulaşım Bilgileri

METRO İLE ULAŞIM : Kızılay'dan koru istikametine giden metro ile, ODTÜ durağında inildikten sonra, üst geçitle karşıya geçildiğinde CEPA AVM'ye ulaşılabilir.


487 nereden kalkıyor?

487 nereden kalkıyor?, Kızılay, Ankara ilinin Çankaya ilçesinde bulunan bir semt.

Cepa için hangi metro durağı?

Cepa için hangi metro durağı?, Ankara ilinin ilçeleri; Altındağ, Çankaya, Etimesgut, Keçiören, Mamak, Sincan, Yenimahalle, Akyurt, Ayaş, Bala, Beypazarı, Çamlıdere, Çubuk, Elmadağ, Evren, Gölbaşı, Güdül, Haymana, Kalecik, Kazan, Kızılcahamam, Nallıhan, Polatlı ve Şereflikoçhisar' dır.

Kızılay Çankayada mı?

Kızılay Çankayada mı?, Ankara ilinin 25 ilçesi vardır.

Ankara'da kaç tane ilçe var?

Ankara'da kaç tane ilçe var?, Hayır, Kızılay Genel Merkezi Ankara'da, adını verdiği Kızılay semtindedir.

Ankara'nın içinde kaç tane ilçe var?

Ankara'nın içinde kaç tane ilçe var?, Adını, 1929 yılında yaptırılan ve günümüzde olmayan Kızılay genel merkez binasından almıştır. Doğusunda Ziya Gökalp Caddesi, kuzey-güney tarafında Atatürk Bulvarı ve batısında Gazi Mustafa Kemal Bulvarı bulunmaktadır. Ankara'nın işlek caddelerinden biri olan Kızılay Meydanı, şehrin merkezi konumundadır.

Ankara Kızılay ilçe mi?

Ankara Kızılay ilçe mi?, Çankaya bölgesinde bulunan Altınpark konumuna en yakın metro durağı hangisidir? Çankaya Altınpark konumuna en yakın metro durağı Kuyubaşı. 8 dk yürüme mesafesindedir.

Kızılay ilçesi nereye bağlı?

Kızılay ilçesi nereye bağlı?, Bilim Merkezi, uluslararası standartlarda fuar ve kongre merkezi, anaokulu ve yaz okulu, büfe ve lokantaları, müzikli ve ışıklı su gösterileri, oyun ve eğlence alanları, göl kıyısındaki amfileri, paten alanı, kayıkları, çarpışan botları, elektrikli gezinti arabaları, mini gezinti treni, atları, otoparkları ile ...

Ankara Kızılay neresi?

Ankara Kızılay neresi?, Kızılay, Sıhhiye veya Ulus'tan 413 numaralı otobüsle Altınpark'a gidiyoruz. Ayrıca Pursaklar otobüs ve dolmuşlarının tamamı Altınpark'a gider. Ulaşımı en kolay parklarımızdan biri.

1 Euro Kaç TL