İnciraltı Yol Tarifi

İnciraltı Yol Tarifi İnciraltı Yol Tarifi, Inciraltına hangi Otobüs gider?, İnciraltı metro hangi durak?, İnciraltı nereye yakın?, İnciraltı Kent Ormanı'na nasıl gidilir Eshot?, İnciraltı otobüsü kaç numara?, İnciraltı sahil hangi Otobüs gider?

Inciraltına hangi Otobüs gider?

Inciraltına hangi Otobüs gider?, Balçova bölgesinde bulunan İnciraltı Durak konumuna en yakın metro durağı hangisidir? Balçova İnciraltı Durak konumuna en yakın metro durağı Güzel Sanatlar. 14 dk yürüme mesafesindedir.

İnciraltı metro hangi durak?

İnciraltı metro hangi durak?, Balçova'nın kuzeybatısındadır. Kuzeyinde İzmir Körfezi, batısında Narlıdere İlçesi, güney sınırında Mithatpaşa Caddesi yer alır.

İnciraltı nereye yakın?

İnciraltı nereye yakın?, ESHOT ile ulaşmak isteyenler için 5 hat numaralı Narlıdere-Üçkuyular İskele, 551 hat numaralı Fahrettin Altay-Narlıdere otobüslerine kullanabilir. İZBAN, vapur, tramvay, metro ve otobüs seferlerinin ayrıntılı hareket ve güzergâh bilgilerine, https://www.izmir.bel.tr/tr/Ulasim/1033 adresinden ulaşılabilir.

İnciraltı Kent Ormanı'na nasıl gidilir Eshot?

İnciraltı Kent Ormanı'na nasıl gidilir Eshot?, 311 İNCİRALTI - F.ALTAY

311 numaralı İzmir ESHOT otobüs güzergah bilgisi ve durak isimleri NTV Haber'de!


İnciraltı otobüsü kaç numara?

İnciraltı otobüsü kaç numara?, 311, Balçova bölgesinde bulunan İnciraltı Sahili konumuna giden son Otobüs aracıdır. 00:37 civarında buradan geçer.

İnciraltı sahil hangi Otobüs gider?

İnciraltı sahil hangi Otobüs gider?, Bostanlı İskele'den İZDENİZ ile Üçkuyular İskele'ye gelindikten sonra 480 numaralı İnciraltı-Üçkuyular otobüsü ile kampüsümüze ulaşım sağlanmaktadır.

480 Eshot nereye gidiyor?

480 Eshot nereye gidiyor?, M3, Bakirköy bölgesinde bulunan İncirli konumuna giden son Metro aracıdır.

Incirliye hangi metro gider?

Incirliye hangi metro gider?, 486 otobüs hattının ilk durağı Oyak Sitesi Son Durak olup son durağı İnciraltı Yeni Son Durak durağıdır. 486 (İNciraltı), her gün çalışıyor.

486 nereden kalkıyor?

486 nereden kalkıyor?, Planlama alanı İzmir kent merkezinin batısında bulunan Balçova İlçesi İnciraltı Mahallesinde yer almaktadır.

İnciraltı hangi ilçeye bağlı?

İnciraltı hangi ilçeye bağlı?, İnciraltı Kent Ormanı'nda doğal taş, kaya ve tahtalarla oluşturulmuş dinlenme alanları, köprüler, yürüyüş ve bisiklet yolları bulunmaktadır.

Inciraltinda neler var?

Inciraltinda neler var?, Ormanın sol tarafında bir lagün yer almaktadır ve burada çeşitli kuş türleri yaşamaktadır. Ormanın içerisinde dinlenme alanları, yürüyüş parkurları ve bisiklet yolları bulunmaktadır. Ayrıca bitişiğinde otopark ve ilçe terminali mevcuttur.

İnciraltı kent ormanında neler var?

İnciraltı kent ormanında neler var?, Balçova İnciraltı Kent Ormanı konumuna en yakın tramvay durağı Üçkuyular.

1 Euro Kaç TL