Kepez Devlet Hastanesi Yol Tarifi

Kepez Devlet Hastanesi Yol Tarifi Kepez Devlet Hastanesi Yol Tarifi, Antalya Kepez Devlet Hastanesi hangi Otobüs gider?, Antalya Eğitim ve Araştırma Hastanesi'ne giden otobüsler?, Antalya Şehir Hastanesi'ne hangi Otobüs gider?, Antalya Kepez Devlet Hastanesi hangi bölümler var?, Kepez Devlet Hastanesine tramvay gidiyor mu?, Antalya Kepez Devlet Hastanesine tramvay gidiyor mu?

Antalya Kepez Devlet Hastanesi hangi Otobüs gider?

Antalya Kepez Devlet Hastanesi hangi Otobüs gider?, 112 otobüs hattı (Kepez Devlet Hastanesi) arası 2 güzergah içeriyor. Hafta içi günlerde çalışma saatleri: (1) Kepez Devlet Hastanesi: 07:00 - 19:30(2) Varsak: 07:55 - 17:55 Size en yakın 112 otobüs durağınıbulmak ve sonraki 112 otobüs varış saatini öğrenmek için Moovit Uygulamasını kullanın.

Antalya Eğitim ve Araştırma Hastanesi'ne giden otobüsler?

Antalya Eğitim ve Araştırma Hastanesi'ne giden otobüsler?, LF09, LF10 numaralı otobüslerden birine binerek Devlet Hastanesi durağında indiğinizde Antalya Eğitim ve Araştırma Hastanesi'ne ulaşabilirsiniz. UC32, KC33, KC34, MF40, TK51, TK51A, KC71 numaralı otobüslerden birine binerek Devlet Hastanesi durağında indiğinizde Antalya Eğitim ve Araştırma Hastanesi'ne ulaşabilirsiniz.

Antalya Şehir Hastanesi'ne hangi Otobüs gider?

Antalya Şehir Hastanesi'ne hangi Otobüs gider?, ANTALYA ŞEHİR HASTANESİ GÜZERGAHI

'Yeni Hat Duyurusu!' başlığı ile yapılan açıklamada; "HM42 (Meydan-Şehir Hastanesi) hattı 06.03.2024 Çarşamba günü itibari ile Meydan-Doğu Garajı-Mark Antalya-Opera Kavşağı-Dünya Göz-Barış Mahallesi-Esentepe Mahallesi-Şehir Hastanesi güzergahında hizmet vermeye başlayacaktır" denildi.


Antalya Kepez Devlet Hastanesi hangi bölümler var?

Antalya Kepez Devlet Hastanesi hangi bölümler var?, Kepez Devlet Hastanesi konumuna en yakın tramvay durağı 15125 - Gündoğdu1. 18 dk yürüme mesafesindedir.

Kepez Devlet Hastanesine tramvay gidiyor mu?

Kepez Devlet Hastanesine tramvay gidiyor mu?, Kepez Devlet Hastanesi konumuna ilk Tramvay saat kaçtadır? T3, Kepez Devlet Hastanesi adresine giden son Tramvay.

Antalya Kepez Devlet Hastanesine tramvay gidiyor mu?

Antalya Kepez Devlet Hastanesine tramvay gidiyor mu?, T3, Konyaaltı bölgesinde bulunan Antalya Eğitim ve Araştırma Hastanesi konumundan geçen ilk Tramvay aracıdır. 06:06 civarında geçer.

Antalya Eğitim Araştırma Hastanesine Tramvay gidiyor mu?

Antalya Eğitim Araştırma Hastanesine Tramvay gidiyor mu?, Konyaaltı Antalya Eğitim Ve Araştırma Hastanesi Acil Servis konumuna en yakın tramvay durağı 15155 - Eğitim Araştirma1. 2 dk yürüme mesafesindedir.

Antalya Eğitim Araştırma Hastanesi hangi Tramvay durağında?

Antalya Eğitim Araştırma Hastanesi hangi Tramvay durağında?, AF04 (Antalya Ulaşım)

AF04 otobüs hattının ilk durağı 13010 - Aksu Depolama olup son durağı 12470 - Gazi Mustafa Kemal Blv-6 durağıdır. AF04 (Aksu Depolama - Banio Kavşaği), her gün çalışıyor. Ek bilgi: AF04 hattında 65 duraklar bulunuyor ve bu güzergah için toplam seyahat süresi yaklaşık 85 dakika.


AF04 nereye gidiyor?

AF04 nereye gidiyor?, Antalya'da toplu ulaşıma yüzde 56 zam kararı alındı. Büyükşehir Belediyesince alınan kararla 9 TL 60 kuruş olan tam ücret 15 TL'ye, 4 TL olan öğrenci ücreti 6,5 TL'ye, 8 TL 40 kuruş olan indirimli ücret ise 14 TL'ye yükseldi.

Antalya şehir içi Otobüs kaç para?

Antalya şehir içi Otobüs kaç para?, Antalya Büyükşehir Belediyesi, toplu taşıma ücretlerine 15 Mart 2023 tarihinde zam yapmıştı. Bu tarihten itibaren geçerli olan yeni tarifeye göre, şehir içi toplu taşımada tam bilet 9, 60 lira, emekli ve öğretmen taşıma ücreti 8,40 lira, öğrenci 4 lira, aktarma ücreti ise 3 liraya çıkarılmıştı.

Antalya şehir içi otobüsleri ne kadar?

Antalya şehir içi otobüsleri ne kadar?, GM24, Kepez bölgesinde bulunan antalya lara konumuna giden son Otobüs aracıdır. 00:38 civarında buradan geçer.

Kepezden Laraya hangi Otobüs gider?

Kepezden Laraya hangi Otobüs gider?, Sağlık Bakanlığı tarafından Kepez ilçesinde 372 bin m2 arazi üzerine yapacağı 1078 yatak kapasiteli Antalya Şehir Hastanesi'nin inşaat çalışmaları başladı. Kepez Belediye Başkanı Hakan Tütüncü, şehir hastanesi yatırımının ilçeye ciddi bir değer kazandıracağını söyledi. Antalya'nın şehir hastanesi hayali gerçek oluyor.

1 Euro Kaç TL