Ordu Perşembe Yol Tarifi

Ordu Perşembe Yol Tarifi Ordu Perşembe Yol Tarifi, Ordu Perşembe dolmuş sabah kaçta başlıyor?, Ordu Perşembe arası kaç lira?, Samsun ile Perşembe arası kaç km?, Perşembe ye nasıl gidilir?, Ordu dolmuş ücreti ne kadar?, Ordu'da dolmuş ücretleri ne kadar oldu?

Ordu Perşembe dolmuş sabah kaçta başlıyor?

Ordu Perşembe dolmuş sabah kaçta başlıyor?, * Perşembe Araçları Kalkış: 07:30 ile 17:00 arasında Perşembe'den kalkarken, Altınordu'dan Perşembe'ye ise; 08:30 ile 18:00 arasında gerçekleşecek.

Ordu Perşembe arası kaç lira?

Ordu Perşembe arası kaç lira?, Ordu'nun Perşembe ilçesinde bu zamla beraber dolmuş ücretleri ne kadar oldu? İşte Perşembe'de zamlanan dolmuş fiyatları… Perşembe- Altınordu arası dolmuş ücreti 13 TL'den 20 TL'ye yükseldi.

Samsun ile Perşembe arası kaç km?

Samsun ile Perşembe arası kaç km?, Perşembe ilçe merkezine hava yolu ile ulaşım; Ordu-Giresun Havalimanı'nda sağlanmaktadır. Demir yolu ulaşımı ise; Samsun Tekkeköy Tren İstasyonu'ndan aktarma yapılarak sağlanmaktadır. Ordu-Giresun Havalimanı'ndan Perşembe ilçe merkezine ulaşım; havalimanında bulunan servisler aracılığı ile kolayca gerçekleştirilebilir.

Perşembe ye nasıl gidilir?

Perşembe ye nasıl gidilir?, Ordu'da tüm toplu taşıma araçlarında geçerli olacak yeni fiyatlar 6 Şubat 2024 Salı gününden itibaren geçerli olacak. Ordu Ulaşım Koordinasyon Merkezi, (UKOME) en son 26 Temmuz 2023 tarihinde aldığı kararla kartlı tam biniş 13 lira 50 kuruş, öğrenci ise 8 lira 25 kuruşa yükseltmişti.

Ordu dolmuş ücreti ne kadar?

Ordu dolmuş ücreti ne kadar?, Buna göre Altınordu'da şehir içi dolmuşlarında tam ücret 13 lira 50 kuruştan 16 liraya, öğrenci ücreti ise 8 lira 25 kuruştan 9 lira 25 kuruşa yükseltildi. Ordum kartı ya da kredi kartı olmayan vatandaşlar için paralı biniş ise 18 liradan 21 liraya yükseltildi.

Ordu'da dolmuş ücretleri ne kadar oldu?

Ordu'da dolmuş ücretleri ne kadar oldu?, Perşembe ilçesi, Karadeniz bölgesinde bulunan Ordu şehrinin ilçesidir. Perşembe, Ordu'nun Fatsa, Altınordu ve Ulubey ilçeleri ile komşudur. Buna ek olarak Perşembe ilçesinin Karadeniz'e kıyısı da bulunmaktadır.

Trabzon ordu kac tl?

Trabzon ordu kac tl?, Ordu - Samsun arası mesafe kaç km? Ordu - Samsun arası yaklaşık olarak 147 km'dir.

Ordu Çarşamba arası kaç TL?

Ordu Çarşamba arası kaç TL?, Giresun ile Samsun arasındaki mesafe 221 km km'dir ve en hızlı seferimizle yaklaşık 2 saat 40 dakika kadar sürmektedir.

Ordu Samsun kac lira?

Ordu Samsun kac lira?, Aybastı İlçesi'ne 17 kilometre mesafede bulunur. Rakımı yaklaşık 1.500 metre civarındadır. Her yıl Temmuz ayı içinde yayla şenlikleri yapılmaktadır. Şenliklerde çeşitli yarışmalar, folklor gösterileri, konserler, sosyal ve kültürel etkinlikler,güreş müsabakaları, at yarışları vb. etkinlikler düzenlenmektedir.

Perşembe ilçesi hangi ile bağlıdır?

Perşembe ilçesi hangi ile bağlıdır?, Sakin şehir (Cittaslow) ünvanına sahip olan Perşembe, taze balıkları ve güleryüzle sakinleri ile ziyaretçileri kendisine çekmektedir.

Samsun Ordu arası kaç kilometredir?

Samsun Ordu arası kaç kilometredir?, Özellikle Mayıs ayında ve sonrasında gitmenizi tavsiye ederim. Muhteşem ve eşsiz bir manzara, temiz hava ile karşılaşacaksınız.

Giresun Samsun arası kaç saat?

Giresun Samsun arası kaç saat?, Gün boyu hizmet vermesi düşünülen tramvaya biniş ücretleri ise belli oldu. Buna göre yetişkin 2,50 TL iken öğrenci 2 TL olarak belirlendi.

1 Euro Kaç TL