Podium Avm Yol Tarifi

Podium Avm Yol Tarifi Podium Avm Yol Tarifi, Podium AVM Ankara Hangi metro durağı?, Ankara Podium hangi otobüs gider?, Podiumda Hangi mağazalar var?, Podium AVM kaç metrekare?, Podium AVM hangi ego gider?, Ostim hangi metro durağında?

Podium AVM Ankara Hangi metro durağı?

Podium AVM Ankara Hangi metro durağı?, Yenimahalle Podium (Ankara Podium AVM) konumuna en yakın metro durağı Macunkoy. 6 dk yürüme mesafesindedir.

Ankara Podium hangi otobüs gider?

Ankara Podium hangi otobüs gider?, 221-3, Yenimahalle bölgesinde bulunan Ankara Podium AVM konumuna giden son Otobüs aracıdır. 00:34 civarında buradan geçer.

Podiumda Hangi mağazalar var?

Podiumda Hangi mağazalar var?, Podium Ankara, hipermarketten tekstile, elektronikten yapı ürünlerine ulusal ve uluslararası öncü markalara ev sahipliği yapan 180 mağazaya ve 70.000 m²'lik kiralanabilir alana sahip.

Podium AVM kaç metrekare?

Podium AVM kaç metrekare?, M1-M2-M3, Yenimahalle bölgesinde bulunan Podium konumuna giden son Metro aracıdır.

Podium AVM hangi ego gider?

Podium AVM hangi ego gider?, OSTİM Metro İstasyonu, Ankara metrosu'nun M1 (Kızılay - Batıkent) Metro Hattı'nda yer alan ve 29 Aralık 1997'de hizmete giren yer altı metro istasyonudur.

Ostim hangi metro durağında?

Ostim hangi metro durağında?, Podium AVM'lerin sahibi Bala Çatalörenli Sn. Cafer Sönmez Bey'in kıymetli eşi Güllü Sönmez Hanım'ın cenaze merasimine katıldık.

Podium AVM sahibi kim?

Podium AVM sahibi kim?, Sıhhiye'den Sıhhiye Körüsünün altında bulunan duraktan hareket eden Eryaman dolmuşları ile Ulus'tan Eski Meclis binasının yakınındaki duraktan hareket eden dolmuşlar ile Optimum'a ulaşabilirsiniz.

Ankara Optimum hangi durak?

Ankara Optimum hangi durak?, İkea: Anatolium Alışveriş Merkezi Ankara, Ankara, Türkiye - Tripadvisor.

Ankara Optimum AVM hangi Otobüs gider?

Ankara Optimum AVM hangi Otobüs gider?, ATM Center

There are Vakıfbank, Denizbank, Garanti Bank, Ziraat Bank, Ing Bank, İşbank, Yapı Kredi, Halkbank and Akbank ATMs.


IKEA Ankara Hangi Avm'de var?

IKEA Ankara Hangi Avm'de var?, Podim AVM. 2015 yılında başkentliler başta olmak üzere, Ankara'ya ziyarete gelen herkese kapılarını açan Podium Ankara, güçlü marka karması, ana yolların kesiştiği merkezi konumu, modern ve sıra dışı mimarisi, açık ve kapalı sosyal yaşam alanları ile öne çıkıyor.

Podium AVM hangi atmler var?

Podium AVM hangi atmler var?, Türkiye'nin en büyük AVM'si olan Forum İstanbul; 176.245 metrekarelik bir alana sahiptir. AVM içerisinde yaklaşık olarak 285 adet marka bulunmaktadır.

Ankarada hangi Avmler var?

Ankarada hangi Avmler var?, Dünyanın en yüksek binası Burj Khalifa'nın yanında yer alan Dubai Mall, dünyanın en büyük alışveriş, eğlence ve dinlence mekanıdır.

1 Euro Kaç TL