Sivas İstanbul Arası Kaç Km

Sivas İstanbul Arası Kaç Km Sivas İstanbul Arası Kaç Km, Istanbul Sivas arası kaç saat sürer?, Istanbul Sivas giderken hangi şehirlerden geçilir?, Sivas istanbul arası hızlı tren kaç saat?, Sivas Ankara kaç saat sürüyor arabayla?, Sivas istanbul otobüs ile kaç saat?, Hızlı tren istanbul Sivas arası kaç para?

Istanbul Sivas arası kaç saat sürer?

Istanbul Sivas arası kaç saat sürer?, İstanbul'dan Sivas'a giderken; Kocaeli, Sakarya, Düzce, Bolu, Ankara, Kırıkkale ve Yozgat'tan geçilir.

Istanbul Sivas giderken hangi şehirlerden geçilir?

Istanbul Sivas giderken hangi şehirlerden geçilir?, * İstanbul-Sivas seferi 7 saat 18 dakika, Sivas-İstanbul seferinin ise 7 saat 8 dakika sürecek.

Sivas istanbul arası hızlı tren kaç saat?

Sivas istanbul arası hızlı tren kaç saat?, Ankara ile Sivas arasındaki mesafe 468 km km'dir ve en hızlı seferimizle yaklaşık 5 saat 45 dakika kadar sürmektedir.

Sivas Ankara kaç saat sürüyor arabayla?

Sivas Ankara kaç saat sürüyor arabayla?, İstanbul - Sivas arası otobüs yolculuğu ne kadar sürmektedir? İstanbul - Sivas arası otobüs yolculuğu ortalama olarak 13 saat 30 dakika sürmektedir.

Sivas istanbul otobüs ile kaç saat?

Sivas istanbul otobüs ile kaç saat?, İstanbul şehrinden Sivas şehrine tren yolculuğu 'dan başlayan fiyatlarla €35.00 | railcc.

Hızlı tren istanbul Sivas arası kaç para?

Hızlı tren istanbul Sivas arası kaç para?, İstanbul - Sivas arası yaklaşık olarak 1081 km'dir. Kamil Koç ile İstanbul - Sivas seyahatiniz tahmini olarak en az 13 saat saat sürer. Bu durum hava ve trafik koşullarına bağlı olarak değişkenlik gösterebilmektedir.

Istanbul Sivas arası kaç saat sürüyor arabayla?

Istanbul Sivas arası kaç saat sürüyor arabayla?, İstanbul ve Sivas arası direk olarak yüksek hızlı tren mevcut değil. Ancak İstanbul Ankara, Ankara Sivas aktarma yaparak ortalama 6-7 saatte Sivas'ta da aksi yönde İstanbul'da olabilirsiniz. İstanbul'dan Ankara'ya olan direk Yüksek hızlı trene geçebilirsiniz.

Istanbul Sivas hızlı tren aktarmalı mı?

Istanbul Sivas hızlı tren aktarmalı mı?, Sivas - İstanbul arasında çok sefer düzenleyen otobüs şirketi hangisidir? Sivas - İstanbul ucuz otobüs bileti ne kadardır? Ucuz Sivas - İstanbul otobüs bileti fiyatları yaklaşık 1.200,00 TL tutarındadır.

Istanbul Sivas Bilet ne kadar?

Istanbul Sivas Bilet ne kadar?, Sivas ile İstanbul arasında aktarmasız bir şekilde gerçekleştirilecek olan YHT ekspres seferleri, 4 Mayıs 2024 tarihinden itibaren başlıyor.

İstanbul Sivas tren var mı?

İstanbul Sivas tren var mı?, Ankara-Sivas Yüksek Hızlı Tren projesi halkımızın kullanımına açılmıştır. Ankara –Sivas hızlı tren hattının toplam uzunluğu 405 kilometre olup Elmadağ, Kırıkkale, Yerköy, Yozgat, Sorgun, Akdağmadeni, Yıldızeli ve Sivas olmak üzere 8 istasyondan oluşmaktadır.

Hızlı tren Sivas'a gider mi?

Hızlı tren Sivas'a gider mi?, Ankara - Sivas Yüksek Hızlı Tren İstasyonlar

Ankara - Sivas YHT hattının 10 istasyonu bulunmaktadır. Bunlar (Ankara kalkışlı olarak) sırasıyla Ankara YHT Garı, Kayaş, Elmadağ YHT Garı, Kırıkkale YHT Garı, Yerköy YHT Garı, Yozgat YHT Garı, Sorgun YHT Garı, Akdağmadeni YHT Garı, Yıldızeli YHT Garı ve Sivas Garı'dır.


Sivas'ta hızlı tren var mı?

Sivas'ta hızlı tren var mı?, Sivas Kayseri arası karayolu mesafesi 198 km'dir. Bu iki şehir arasında özel aracınızla yolculuk yapacaksanız seyahat süreniz 2 saat 15 dakika ile 2 saat 30 dakika arasında sürecektir.

1 Euro Kaç TL