Ariel Toz deterjan Türk malı mı?

Ariel Toz deterjan Türk malı mı? Ariel Toz deterjan Türk malı mı?, Ariel toz deterjan hangi ülkenin?, Ariel Türkiyede fabrikası var mı?, Ariel toz deterjan fabrikası nerede?, Alo İsrail malı mı?

Ariel Toz deterjan Türk malı mı?

Ariel toz deterjan hangi ülkenin?, Ariel, İngiltere merkezli bir deterjan markasıdır. Bu marka, İngiliz şirketi Procter & Gamble tarafından üretilmektedir.

Ariel toz deterjan hangi ülkenin?

Ariel toz deterjan hangi ülkenin?, Ariel, İngiltere merkezli bir deterjan markasıdır. Bu marka, İngiliz şirketi Procter & Gamble tarafından üretilmektedir.

Ariel Türkiyede fabrikası var mı?

Ariel Türkiyede fabrikası var mı?, Gebze'de iki fabrikamız var. Ariel, Alo, Fairy, Prima ve Orkid markalarımızı burada üretip 20'den fazla ülkeye ihraç ediyoruz.

Ariel toz deterjan fabrikası nerede?

Ariel toz deterjan fabrikası nerede?, 1992'de faaliyete geçen Şekerpınar Üretim ve dağıtım tesislerinde Fairy ve Ace; Gebze fabrikasında ise Orkid, Prima, Ariel ve Alo üretiliyor.

Alo İsrail malı mı?

Alo İsrail malı mı?, Alo deterjan, İsrail'de Procter & Gamble (P&G) tarafından üretilmektedir. P&G, İsrail'de 1960 yılından beri faaliyet göstermektedir.

Türk Malı deterjanları hangileri?

Türk Malı deterjanları hangileri?, ARİEL İSRAİL MALI MI? Ariel, İngiltere merkezli bir deterjan markasıdır. Bu marka, İngiliz şirketi Procter & Gamble tarafından üretilmektedir.

Ariel İsrail malı mı Türk malı mı?

Ariel İsrail malı mı Türk malı mı?, Omo, İngiltere ve Hollanda merkezli, dünyanın en büyük yiyecek, hijyen ve hızlı tüketim ürünleri üreticisi olarak bilinen Unilever şirketinin deterjan markalarından biridir.

OMO hangi ülkeye ait?

OMO hangi ülkeye ait?, Omo Yerli mi? Türkiye'deki müşterileriyle ilk olarak İzmir'de 1960'lı yıllarda buluşan Omo, İngiltere'de kurulan İngiltere ve Hollanda temelli çok uluslu şirket Unilever'e bağlı. Diğer yabancı markaları da sitemiz üzerinden keşfedebilirsiniz.

OMO Türk malı mı?

OMO Türk malı mı?, Kökeni Birleşik Krallık'tan gelmektedir. Bu nedenle Ariel'in ülkesi Amerika Birleşik Devletleri olarak kabul edilmektedir. Ariel, Türkiye'de de Procter & Gamble şirketi tarafından üretilmektedir.

Persil hangi ülkeye ait?

Persil hangi ülkeye ait?, Asperox'tan İlker Ayrık'ın diline dolanan yeni güç!

Ev temizlik ürünleri sektöründe faaliyet gösteren yüzde 100 yerli sermayeli Beyaz Kağıt'ın pazar lideri yüzey temizleyici markası Asperox, 24 saat kalıcı kokulu yeni ürününü İlker Ayrık'lı reklam filmiyle duyurdu.


Ariel Türkiye kimin?

Ariel Türkiye kimin?, 5 kıtada 100'den fazla ülkede, ürünlerini tüketicilerle buluşturan Hayat Kimya, kağıt, hijyen ve ev bakım kategorilerinde 14 markasıyla global bir şirkettir. Dünyanın ilk ve tek devlet destekli marka teşviki Turquality kapsamında Bingo ve Molfix markaları yer almaktadır.

1 Euro Kaç TL