Akçakoca Sahil Yol Tarifi

Akçakoca Sahil Yol Tarifi Akçakoca Sahil Yol Tarifi, Akcakoca da denize girilir mi?, Düzce ve Akçakoca arası kaç kilometre?, Akçakoca denizi soğuk mu?, Akçakoca plajları nerede?, Akçakoca nerede yüzülür?, Akçakoca denize ne zaman gidilir?

Akcakoca da denize girilir mi?

Akcakoca da denize girilir mi?, Düzce'ye 37 kilometre mesafede bulunan bölge, aynı zamanda ilin en büyük ilçesidir. Akçakoca 35 kilometreyi bulan sahili boyunca dünyada ender rastlanan siyah inci taneli kumsalları, mavi bayraklı plajları, soyat yalıyar kayaları ve yemyeşil doğası ile bölgenin parlayan yıldızıdır.

Düzce ve Akçakoca arası kaç kilometre?

Düzce ve Akçakoca arası kaç kilometre?, Düzce - Akçakoca arası mesafe kaç km? Düzce - Akçakoca arası yaklaşık olarak 35 km'dir.

Akçakoca denizi soğuk mu?

Akçakoca denizi soğuk mu?, Kadınlar Plajı, Akçakoca'ya bağlı Hacı Yusuflar Mahallesi'nde yer almaktadır. İlçe merkezine yaklaşık olarak 3 km uzaklıktadır. Yakın konumda yer aldığından dolayı İstanbul Caddesi ve Kale Yolu üzerinden ulaşım sağlayabilirsiniz. Kadınlar Plajı, Ceneviz Kalesi Plajı'nın içerisinde yer alan ayrı bir bölümdür.

Akçakoca plajları nerede?

Akçakoca plajları nerede?, Akcakocada tek denize girilecek yer: Ceneviz Kalesi Plaji, Akçakoca, Türkiye - Tripadvisor.

Akçakoca nerede yüzülür?

Akçakoca nerede yüzülür?, Akçakoca'yı ziyaret için en uygun dönem bahar ve yaz aylarıdır. Uzun yaz tatillerinin yanı sıra hafta sonu tatilleri ve günübirlik geziler için de sıklıkla tercih edilmektedir. Eşsiz plajları ile de dikkat çeken ilçe, hem doğa hem kültür hem de deniz turizmi açısından oldukça popülerdir.

Akçakoca denize ne zaman gidilir?

Akçakoca denize ne zaman gidilir?, Akçakoca gezinizde mutlaka görmeniz gereken başlıca yerler; Fakıllı Mağarası, Ceneviz Kalesi, Aktaş Şelalesi, Akçakoca Merkez Cami, Akçakoca Bey Anıtı, Bekir Özkök Kültür Evi, Evliya Cami, Hemşin Köyü Cami, Tarihi Orhangazi İlkokulu, Soyat Yalıyar Kayalar, Arabacı Köyü, Yeni Meze Cami, Kurugöl Kanyonu ve Tarihi Mahalle ...

Düzce Akçakoca nın neyi meşhur?

Düzce Akçakoca nın neyi meşhur?, Akçakoca - Düzce arası otobüs bileti fiyatları 249.00 TL'den başlamaktadır. Bu seferler için ortalama bilet fiyatları yaklaşık olarak 249.00 TL'dir.

Akcakoca Düzce kac tl?

Akcakoca Düzce kac tl?, Türkiye'nin güneyinde yer alan Akdeniz, ülkenin en uzun kıyı şeridine sahip denizi ve aynı zamanda en sıcak denizi olarak bilinmektedir. Akdeniz'in ılık ve tuzlu suları, yaz aylarında yüzmek ve güneşlenmek için ideal bir ortam sunmaktadır.

Akçakoca Düzce otobüs kaç TL?

Akçakoca Düzce otobüs kaç TL?, Deniz Suyu En Sıcak Hangi Ayda Olur? Deniz suyu sıcaklığına dikkat edildiğinde en fazla ortalama sıcaklık oranı 24,1 ile ağustos ayında en az sıcaklık ise 7,9 derece ile Şubat ayında belirlenmiştir.

Türkiye'de en sıcak deniz suyu neresi?

Türkiye'de en sıcak deniz suyu neresi?, Türkiye'nin en soğuk denizi İnebolu İnebolu'da deniz suyu sıcaklığı 11 derece olarak ölçüldü.

Deniz suyu en sıcak hangi ayda olur?

Deniz suyu en sıcak hangi ayda olur?, Fındık tarımının egemen olduğu ilçemizde mısır kestane üzüm vb. birçok tarım ürünü kolaylıkla yetiştirilebilir. Taze balığı, yöresel ürünleri, kestane balı, küçük köylü Salıpazarı, tarihi mahalle pazarı, mancarlı pidesi bile Akçakoca da yaşamak için önemli nedenlerden.

Turkiyenin en soğuk denizi neresi?

Turkiyenin en soğuk denizi neresi?, 2-3 yıldır bakımdaydı.Son hali mükemmel olmuş.Kaleye giriş ücretsiz.Kale içinde ahşap yürüyüş yolları,merdivenlerle tüm kaleyi dolaşıyorsunuz.

1 Euro Kaç TL