Ardahan Yol Tarifi

Ardahan Yol Tarifi Ardahan Yol Tarifi, Istanbuldan Ardahana giderken hangi illerden geçilir?, Ardahan İstanbul arası kaç saat?, Hatay İstanbul kaç kilometredir?, İstanbul hakkarı arası kaç saat?, Ardahan Hangi şehire yakın?, Ardahan hangi şehirden ayrıldı?

Istanbuldan Ardahana giderken hangi illerden geçilir?

Istanbuldan Ardahana giderken hangi illerden geçilir?, İstanbul-Ardahan arası 1.456 kilometre (yaklaşık 16 saat), Ankara-Ardahan arası 1.100 kilometre (yaklaşık 13 saat) ve İzmir-Ardahan arası 1.690 kilometredir (yaklaşık 19 saat). Karayolu ile Karadeniz sahil yolundan Artvin-Şavşat güzergahı üzerinden Ardahan'a ulaşılır.

Ardahan İstanbul arası kaç saat?

Ardahan İstanbul arası kaç saat?, Kamil Koç ile İstanbul - Hatay yolculukları ekonomik ve konforludur. İki şehir arasındaki mesafe 1318 km km'dir ve seyahat etmek yaklaşık 15 saat 15 dakika kadar sürer.

Hatay İstanbul kaç kilometredir?

Hatay İstanbul kaç kilometredir?, İstanbul-Hakkari arası uçuş mesafesi toplam 1328 kilometre. İki şehir arasındaki uçak yolculuğu 1 saat 40 dakika sürüyor.

İstanbul hakkarı arası kaç saat?

İstanbul hakkarı arası kaç saat?, Anadolu'nun kuzeydoğusunda yer alan Ardahan, Kuzeyinde Acaristan Özerk Cumhuriyeti, Kuzeydoğusunda Gürcistan ve kısmen de Ermenistan, güneydoğu ve güneyinde Kars, güneybatısında Erzurum ve batıda da Artvin illeri ile çevrilidir.

Ardahan Hangi şehire yakın?

Ardahan Hangi şehire yakın?, 23 Şubat 1921'de düşman işgalinden kurtarılmıştır. 7 Temmuz 1921 tarihinde mutasarrıflık yapılan Ardahan, 1926 yılında ilçe yapılarak Kars iline bağlanmış, 27.05.1992 tarihinde ise il olmuştur.

Ardahan hangi şehirden ayrıldı?

Ardahan hangi şehirden ayrıldı?, Ardahan'da henüz havalimanı bulunmadığından dolayı Ardahan uçak bileti alan gezginlerimizin Kars Harakani Havalimanı'na gidip sonra Kars şehir merkezine geçmeleri gerekiyor.Kars Harakani Havaliman'nın şehir merkezine olan uzaklığı 5 km'dir.

Ardahana Ucak var mi?

Ardahana Ucak var mi?, Can Ardahan Turizm, her gün Ardahan - İstanbul Avrupa arasında 2 otobüs sunuyor. Bu yolculuk için ortalama fiyat ₺1.187,00. Ancak başlangıç fiyatı ₺1.187,00 olan biletler bulabilirsiniz.

Istanbul Ardahan bilet ne kadar?

Istanbul Ardahan bilet ne kadar?, İstanbul - Diyarbakır arası mesafe kaç km? İstanbul - Diyarbakır arası yaklaşık olarak 1742 km'dir. Kamil Koç ile İstanbul - Diyarbakır seyahatiniz tahmini olarak en az 18 saat 30 dakika saat sürer.

Ardahan Istanbul bileti ne kadar?

Ardahan Istanbul bileti ne kadar?, İki şehir arasındaki mesafe 997 km km'dir ve seyahat etmek yaklaşık 10 saat kadar sürer.

Diyarbakır istanbul arası kaç saat sürer?

Diyarbakır istanbul arası kaç saat sürer?, İki ülke arasındaki bu yolculuğun hususi bir araçla gerçekleştiği durumda bir yolcunun alacağı mesafe yaklaşık olarak 3500 kilometre, uçakla gerçekleşmesi halinde ise yaklaşık 2200 kilometredir.

Adana istanbul kaç saat suruyor?

Adana istanbul kaç saat suruyor?, İstanbul - Mardin arası en uygun fiyatlı otobüs biletini bulun. Kamil Koç ile İstanbul - Mardin yolculukları ekonomik ve konforludur. İki şehir arasındaki mesafe 1712 km km'dir ve seyahat etmek yaklaşık 21 saat 15 dakika kadar sürer.

Istanbul Kars arası kaç km?

Istanbul Kars arası kaç km?, İstanbul'a en uzak şehir Pensilvanya.

1 Euro Kaç TL