Bahçeşehir Yol Tarifi

Bahçeşehir Yol Tarifi Bahçeşehir Yol Tarifi, Başakşehir Bahçeşehir e hangi Otobüs gider?, Bahçeşehir'e hangi metro gidiyor?, Ispartakule ye hangi otobüsler gidiyor?, 146 Bahçeşehir gölete gidiyor mu?, Başakşehire hangi Metro gider?, 146F nereden nereye gidiyor?

Başakşehir Bahçeşehir e hangi Otobüs gider?

Başakşehir Bahçeşehir e hangi Otobüs gider?, Basaksehir bölgesinde bulunan Bahçeşehir konumuna son Otobüs saat kaçta gider? 76D, Basaksehir bölgesinde bulunan Bahçeşehir konumuna giden son Otobüs aracıdır.

Bahçeşehir'e hangi metro gidiyor?

Bahçeşehir'e hangi metro gidiyor?, M9, Basaksehir bölgesinde bulunan Bahcesehir yolu konumuna giden son Metro aracıdır.

Ispartakule ye hangi otobüsler gidiyor?

Ispartakule ye hangi otobüsler gidiyor?, 146, Basaksehir bölgesinde bulunan bahçeşehir gölet park konumuna giden son Otobüs aracıdır.

146 Bahçeşehir gölete gidiyor mu?

146 Bahçeşehir gölete gidiyor mu?, basaksehir metro, BasaksehirBaşakşehir - Metrokent Metro İstasyonu, İstanbul metrosu'nun M3 hattında yer alan bir metro istasyonudur.

Başakşehire hangi Metro gider?

Başakşehire hangi Metro gider?, 10- Mahmutbey-Bahçeşehir-Esenyurt metro hattı uzuyor

Bahçeşehir ve Esenyurt bölgesi, Mahmutbey-Bahçeşehir-Esenyurt metro hattına Ardıçlı ve Esenyurt Meydan olmak üzere 2 istasyon daha eklenmesiyle avantaj kazandı.


146F nereden nereye gidiyor?

146F nereden nereye gidiyor?, 76D Taksim - Bahçeşehir (Çift Katlı) için Otobüs ücreti yaklaşık ₺17.70 - ₺35.39 tutar.

Bahçeşehir'e metro var mı?

Bahçeşehir'e metro var mı?, Bahçeşehir, İstanbul'un Başakşehir ve Esenyurt ilçesinde yer alan bir semt.

Taksimden Bahçeşehir'e hangi Otobüs gider?

Taksimden Bahçeşehir'e hangi Otobüs gider?, Ispartakule, İstanbul'un Avrupa Yakası'nda bulunan Avcılar'a bağlı Tahtakale mahallesinin batısında bulunan toplu konutları kapsayan semttir.

Bahçeşehir hangi ilçeye yakın?

Bahçeşehir hangi ilçeye yakın?, 2024 YILINDA HİZMETE AÇILACAK

Mahmutbey-Esenyurt Metrosu Kabataş-Mahmutbey Metrosu'nun Mahmutbey İstasyonundan başlayacak. Mehmet Akif, Halkalı Toplu Konut, Temapark, Kanuni Sultan Süleyman Hastanesi, Tahtakale, Ispartakule, Bahçeşehir, Esenkent ve Ardıçlı'dan geçerek Esenyurt Meydan'a ulaşacak.


Bahçeşehir Ispartakule hangi ilçeye bağlı?

Bahçeşehir Ispartakule hangi ilçeye bağlı?, İstanbul'un en gözde yerleşim alanı Bahçeşehir'in hemen yanıbaşında hayata geçecek, 60.000 metrekare bina yerleşimi ve 500.000 metrekareden oluşan doğal yaşam alanı ile 6.000 konutluk dev bir proje.

Ispartakuleye metro gelecek mi?

Ispartakuleye metro gelecek mi?, Doğa dostu çalışmalarına bir yenisini daha ekleyen Başakşehir Belediyesi, Bahçeşehir Gölet'te yürüyüş keyfini uzatıyor. 2 bin 250 metre uzunluğundaki yürüyüş yoluna, bin 273 metre uzunluğunda yeni bir etap daha ekleniyor.

Ispartakule Evleri hangi semtte?

Ispartakule Evleri hangi semtte?, 76D, Esenyurt bölgesinde bulunan Bahçeşehir Park Gölet konumuna giden son Otobüs aracıdır.

1 Euro Kaç TL