Bursa Yıldırım Yol Tarifi

Bursa Yıldırım Yol Tarifi Bursa Yıldırım Yol Tarifi, Bursa Yıldırım a hangi metro gidiyor?, Bursa terminalden yıldırıma hangi Otobüs gider?, Bursa Yıldırım arası kaç kilometre?, Yıldırım Belediyesi ne giden otobüsler?, Bursa Yıldırım nereye bağlı?, Bursa Metro 2 nereye gidiyor?

Bursa Yıldırım a hangi metro gidiyor?

Bursa Yıldırım a hangi metro gidiyor?, Yıldırım-Davutdede Metro İstasyonu, BursaRay'ın BursaRay 1 ve BursaRay 2 hattında yer alan ve 12 Mayıs 2008'de hizmete giren yer altı metro istasyonudur. Bursa'nın Yıldırım ilçesinde Anadolu Mahallesi'nde Ankara Yolu Caddesi üzerinde yer alan istasyonun 4 adet girişi bulunmaktadır.

Bursa terminalden yıldırıma hangi Otobüs gider?

Bursa terminalden yıldırıma hangi Otobüs gider?, a-) Bursa Şehirlerarası Otobüs Terminalinden 18/B numaralı otobüse binilir. 152 Evler Mahallesi, Eğitim Caddesi üzerinde Üniversitemiz Yerleşkesi önündeki durakta inilerek BTÜ Yıldırım Yerleşkesine gelinir.

Bursa Yıldırım arası kaç kilometre?

Bursa Yıldırım arası kaç kilometre?, Bursa Şehirlerarası Otobüs Terminali ile Yıldırım ilçesi arası 19 km'dir ve bu mesafeyi de 30–45 dakika arasında gidebilirsiniz.

Yıldırım Belediyesi ne giden otobüsler?

Yıldırım Belediyesi ne giden otobüsler?, Yıldırım ilçesi Bursa'nın merkezinde 18.06.1987 gün ve 3391 sayılı yasayla kurulan bir ilçedir. Konumu itibariyle Uludağ'ın eteklerinde kurulmuş, doğusunda Kestel ve Gürsu ilçeleri, kuzeyinde ve batısında Osmangazi ilçesi vardır.

Bursa Yıldırım nereye bağlı?

Bursa Yıldırım nereye bağlı?, 2 metro hattının ilk durağı Arabayatağı olup son durağı Üniversite durağıdır. 2 (Arabayatağı/Yavuz Selim > Uludağ Üniversitesi), her gün çalışıyor. Ek bilgi: 2 hattında 25 i̇stansyonlar bulunuyor ve bu güzergah için toplam seyahat süresi yaklaşık 41 dakika.

Bursa Metro 2 nereye gidiyor?

Bursa Metro 2 nereye gidiyor?, Bursa Otogarı durağının adresi: Bursa Otobüs Terminali Terminal Cd.16190 Demirtaş Dumlupınar Osb/Osmangazi/Bursa Türkiye.

Bursa Otogar hangi semtte?

Bursa Otogar hangi semtte?, 1 ve 2 Nolu Metro ile Acemler Metro Durağına gelebilir, buradan B17A, B17B, B29 ile aktarma yaparak kolayca gelebilirsiniz. Aynı zamanda Acemler Metro durağından 10 dk yürüyerek de ulaşım sağlayabilirsiniz.

Bursa Otobüs Terminali hangi ilçede?

Bursa Otobüs Terminali hangi ilçede?, İstanbul - Bursa arası en uygun fiyatlı otobüs biletini bulun. Kamil Koç ile İstanbul - Bursa yolculukları ekonomik ve konforludur. İki şehir arasındaki mesafe 131 km km'dir ve seyahat etmek yaklaşık 1 saat 30 dakika kadar sürer.

Bursa Downtown metro ile nasıl gidilir?

Bursa Downtown metro ile nasıl gidilir?, Bursa ve İstanbul arası yaklaşık olarak 155 km'dir. Bireyler kendi aracıyla yaklaşık olarak 3 saat içerisinde ulaşım sağlayabilir.

Istanbul bursa mesafesi kaç saat?

Istanbul bursa mesafesi kaç saat?, Hafta içi 08.00 - 19.00 saatleri... - Yıldırım Belediyesi | Facebook.

Bursa istanbul arası ne kadar sürüyor?

Bursa istanbul arası ne kadar sürüyor?, Terminal, şehrin ulaşım ihtiyaçlarını her an karşılayabilmek adına 7/24 hizmet veriyor. Yılın belirli dönemlerinde artış gösteren seferlerin sayısı günde 800'ün üzerinde.

Bursa ile istanbul arası kaç saat sürüyor?

Bursa ile istanbul arası kaç saat sürüyor?, ÖĞRENCİ ABONMAN 2. TİP (UZUN HATLAR) 16,17,19,36,37,38,51,53,54,61(Tarife nolu hatlar haricinde geçerlidir.)

1 Euro Kaç TL