Esenler Birlik Mahallesi Yol Tarifi

Esenler Birlik Mahallesi Yol Tarifi Esenler Birlik Mahallesi Yol Tarifi, Birlik mahallesine hangi otobüs gider?, Esenler Belediyesi hangi otobüs gider?, Atışalanına hangi otobüs gider?, Yenikapı Esenler nasıl gidilir?, 146T nereden nereye gidiyor?, 641 nereden kalkıyor?

Birlik mahallesine hangi otobüs gider?

Birlik mahallesine hangi otobüs gider?, 89C, Esenler Belediye Başkanlığı adresine giden son Otobüs.

Esenler Belediyesi hangi otobüs gider?

Esenler Belediyesi hangi otobüs gider?, 89C, Esenler bölgesinde bulunan Atışalanı konumuna giden son Otobüs aracıdır.

Atışalanına hangi otobüs gider?

Atışalanına hangi otobüs gider?, Yine Yenikapı- Hacıosman Metrosu'na binip Taksim'de inerek oradan Esenler Otogarı'na giden 830 numaralı otobüse binebilirsiniz. Anadolu Yakası'ndan gidecek olanlar Üsküdar ya da Kadıköy'den Eminönü'ne geçerek oradan 910 numaralı Esenler Otogarı'na giden otobüslere binip otogara gidebilirler.

Yenikapı Esenler nasıl gidilir?

Yenikapı Esenler nasıl gidilir?, 146T (İETT)

146T otobüs hattının ilk durağı Birlik Mahallesi - İstoç Yönü olup son durağı Boğazköy Son Durak - Son Durak Yönü durağıdır. 146T (Birlik Mahallesi -Boğazköy Son Durak), her gün çalışıyor.


146T nereden nereye gidiyor?

146T nereden nereye gidiyor?, 641 otobüs hattının ilk durağı Batı Terminali Peronlar olup son durağı Semerci Ali durağıdır. 641 (Batı Terminali Peronlar‎→Semerci Ali), her gün çalışıyor.

641 nereden kalkıyor?

641 nereden kalkıyor?, BÜYÜK İSTANBUL OTOGARI

Esenler Otogarına M1 Aksaray, Kocatepe, Otogar, Davutpaşa, ZeytinBurnu, Şirinevler, Yenibosna, Dünya Ticaret Merkezi ve Atatürk Hava Limanı metro hattı ile ve Esenler - Otogar metro hattı ile ulaşım sağlayabilirsiniz.


Esenler Otogar hangi metro gider?

Esenler Otogar hangi metro gider?, Bayrampaşa'nın Altıntepsi Mahallesi'nde Büyük İstanbul Otogarı'nda yer almaktadır.

Esenler Metro durağı hangi mahallede?

Esenler Metro durağı hangi mahallede?, Esenler' in toplu taşımada en büyük şansı ise; Hafif Metro hizmeti. Yavuz Selim Mahallesi'nde Esenler, Namık Kemal Mahallesi'nde Terazidere istasyonları bulunan Hafif Metro Hattı, Menderes Mahallesi ve Üçyüzlü istasyonları ile Esenler halkına hizmet veriyor.

Esenler Belediyesi hangi metro durağında?

Esenler Belediyesi hangi metro durağında?, Menderes Mah., Atışalanı Cad., No: 51'e Denk Gelen Boş Alan ile Menderes Mah., 366. ve 368. Sok.

Esenler Atışalanı nereye bağlı?

Esenler Atışalanı nereye bağlı?, Esenler Otogarı ile bazı noktalar arasında sefer yapan metro hatlarını kullanarak ulaşım sağlayabilirsiniz. M1 Yenikapı – Atatürk Hava Limanı metro hattını kullanarak ulaşım sağlayabilirsiniz.

Atışalanı Caddesi hangi mahallede?

Atışalanı Caddesi hangi mahallede?, Hem Anadolu hem de Avrupa yakasından; Metro, Metrobüs, Marmaray ve otobüsler ile aktarmalar yaparak Esenler Otogarı'na kolayca ulaşılmaktadır. Aşağıdaki maddelerden sizlere en uygun yolu inceleyerek ulaşımınızı kolaylaştırabilirsiniz. Anadolu Yakası'ndan Kadıköy güzergahı tercih edilebilir.

Atışalanı Caddesi hangi mahalle?

Atışalanı Caddesi hangi mahalle?, Büyük İstanbul Otogarı, İstanbul'un Avrupa yakasında bulunan şehirlerarası otobüs terminalidir. Bayrampaşa ilçe sınırları içerisinde olmasına karşın, Esenler ilçe merkezine çok yakın olması dolayısıyla halk arasında Esenler Otogarı olarak da anılmaktadır.

1 Euro Kaç TL