Karşıyaka Bostanlı Yol Tarifi

Karşıyaka Bostanlı Yol Tarifi Karşıyaka Bostanlı Yol Tarifi, Karşıyaka Bostanlı hangi Otobüs gider?, Bostanlıya gitmek için hangi Izban durağında inilir?, Bostanlı nereye yakın?, İzmir Karşıyaka ya nasil gecilir?, Eshot 204 kaç TL?, 950 Eshot nereden kalkıyor?

Karşıyaka Bostanlı hangi Otobüs gider?

Karşıyaka Bostanlı hangi Otobüs gider?, 200, Karşıyaka - Bostanlı adresine giden son Otobüs.

Bostanlıya gitmek için hangi Izban durağında inilir?

Bostanlıya gitmek için hangi Izban durağında inilir?, Karşıyaka istasyonundan Kuzey yönünde (Menemen/Aliağa istikametinde) İZBAN banliyö trenine binilip Ulukent rotası izlenebilir. Karşıyaka İskelesi önünde yer alan tramvay durağından tramvaya binilerek Bostanlı İskelesi'nde yar alan durakta inilip yukarıdaki rota izlenebilir.

Bostanlı nereye yakın?

Bostanlı nereye yakın?, Bostanlı, İzmir ilinin Karşıyaka ilçesine bağlı bir mahalledir. Karşıyaka sahili ile Mavişehir sahili arasında yer almaktadır.

İzmir Karşıyaka ya nasil gecilir?

İzmir Karşıyaka ya nasil gecilir?, İzmir'den Karşıyaka'ya Ulaşım

Metro ile gitmek için; Evka-3 – Bornova metro hattını kullanarak İzban Aliağa- Menemen hattına aktarma yapmanız gerekmektedir. Vapur ile ulaşım sağlamak için Karşıyaka- Alsancak, Göztepe- Karşıyaka, Güzelbahçe- Karşıyaka ve Konak- Karşıyaka vapur seferlerini kullanabilirsiniz.


Eshot 204 kaç TL?

Eshot 204 kaç TL?, Mavişehir, Alsancak Cumhuriyet Meydanı, Bornova Metro ve Şirinyer Aktarma Merkezi'nden Adnan Menderes Havalimanı'na çalışan 200, 202, 204 ve 206 numaralı hatlarda tam biniş ücreti 14,34 TL; öğrenci ücreti 9,56 TL; indirimli öğrenci , öğretmen ve 60 Yaş binişleri 11,30 TL oldu.

950 Eshot nereden kalkıyor?

950 Eshot nereden kalkıyor?, 950 (ESHOT)

950 otobüs hattının ilk durağı Şehitlik olup son durağı Bahribaba durağıdır. 950 (Konak), her gün çalışıyor. Ek bilgi: 950 hattında 48 duraklar bulunuyor ve bu güzergah için toplam seyahat süresi yaklaşık 44 dakika.


Karşıyaka Izban durağı hangi mahallede?

Karşıyaka Izban durağı hangi mahallede?, Karşıyaka (İZBAN) Tren İstasyonu, İzmir'in Karşıyaka ilçesi Bahariye Mahallesi ile Donanmacı Mahallesi arasında Kemal Paşa Caddesi üzerinde yer alan TCDD'ye ait yer altı tren istasyonudur.

Izban Karşıyakaya gider mi?

Izban Karşıyakaya gider mi?, Türkiye'nin İzmir ilinde hizmet veren İZBAN'ın kırk bir istasyonu vardır. İstasyonların tamamı engelli erişimine uygundur. Alaybey, Karşıyaka, Nergiz ve Şirinyer istasyonları yer altında, diğer istasyonlar ise hemzemindir.

Karşıyakaya hangi Izban gider?

Karşıyakaya hangi Izban gider?, İstasyon 3.260 metre uzunluğundaki Karşıyaka Demiryolu Tüneli'nin içinde bulunmaktadır. Tarihi istasyon binası kullanılmamaktadır. İstasyon, İZBAN'ın Cumaovası ve Tepeköy'den Menemen ve Aliağa'ya sefer yapan Merkez Hattı trenleri tarafından kullanılmaktadır. Karşıyaka İZBAN'a yol tarifi ile de gidilebilmektedir.

Karşıyakadan Bostanlıya vapur var mı?

Karşıyakadan Bostanlıya vapur var mı?, İskeleden her gün karşı kıyıdaki Karşıyaka ve Bostanlı vapur iskelelerine seferler yapılır. Mesai günlerinde Karşıyaka'ya 55, Bostanlı'ya 36 karşılıklı sefer vardır.

Bostanlının Neyi Meşhur?

Bostanlının Neyi Meşhur?, Bu sahil şeridinin en önemli noktalarından biri de şüphesiz Bostanlı Yaya Köprüsü ve Gün Batımı Terası'dır. Köprü ve teras, Bostanlı Sahili'nin yöre halkı tarafından daha etkin kullanılabilmesi amacıyla, Karşıkıyı Projesi kapsamında yapılmıştır.

Bostanlı iskele hangi Eshot gider?

Bostanlı iskele hangi Eshot gider?, 543 (ESHOT)

543 otobüs hattının ilk durağı Halkapınar Metro olup son durağı Bostanlı İskele durağıdır. 543 (Bostanlı İSkele), her gün çalışıyor. Ek bilgi: 543 hattında 26 duraklar bulunuyor ve bu güzergah için toplam seyahat süresi yaklaşık 29 dakika.


1 Euro Kaç TL