Konya Otogar Yol Tarifi

Konya Otogar Yol Tarifi Konya Otogar Yol Tarifi, Konya Otobüs Terminali hangi ilçede?, Konya Otobüs Terminali hangi Otobüs gider?, Konya Eski Garaj hangi Otobüs gider?, Konya Otogar ne zaman yapıldı?, Konya Otogar Ne mahallesi?, Konya otogarı hangi tramvay durağı?

Konya Otobüs Terminali hangi ilçede?

Konya Otobüs Terminali hangi ilçede?, Konya Otogarı (Konya Büyükşehir Şehirlerarası Otobüs Terminali), Konya ili Selçuklu ilçesinde Yazır Mahallesi' nde bulunan bir kent otogarıdır.

Konya Otobüs Terminali hangi Otobüs gider?

Konya Otobüs Terminali hangi Otobüs gider?, Şehir merkezinden otogara ulaşmak için 59-B, 60-A, 96-A ve 97-B numaralı otobüs hatlarını kullanarak otogara ulaşım sağlayabilirsiniz. Konya Terminaline ulaşmak için H2 numaralı tramvay hattını kullanarak otogara ulaşım sağlayabilirsiniz.

Konya Eski Garaj hangi Otobüs gider?

Konya Eski Garaj hangi Otobüs gider?, 31-A, Selçuklu bölgesinde bulunan Eski Garaj konumuna giden son Otobüs aracıdır.

Konya Otogar ne zaman yapıldı?

Konya Otogar ne zaman yapıldı?, Hükümet Başbakanı Prof. Dr. Necmettin ERBAKAN tarafından temeli atılarak yapımına başlanmış, 05.05.2000 yılında açılarak şu anki mevcut bulunduğu konumda 146.000 m2 gibi büyük bir alan üzerinde hizmet vermeye başlamıştır.

Konya Otogar Ne mahallesi?

Konya Otogar Ne mahallesi?, Information about Konya Otogarı

The address of Konya Otogarı is Yazır Mahallesi Otobüs Terminali No:2 42250 Horozluhan Osb/Selçuklu/Konya Turkey. View this Konya bus stop location on a map. Where is the Konya Otogarı terminal?


Konya otogarı hangi tramvay durağı?

Konya otogarı hangi tramvay durağı?, H3, Selçuklu bölgesinde bulunan Otogar Tramvay Hareket Merkezi konumuna giden son Tramvay aracıdır.

Konya Otogar hangi semtte?

Konya Otogar hangi semtte?, Konya Otogarı, Konya'nın Selçuklu ilçesinde yer alır.

Konya ilçe otobüsleri nereden kalkıyor?

Konya ilçe otobüsleri nereden kalkıyor?, İlçede ulaşım otobüslerle yapılmaktadır. Konya'dan ilçeye sefer yapan otobüsler Konya Karatay Belediyesine bağlı Eski Garajdan hareket etmektedir.

Konya otobüsler kaç TL?

Konya otobüsler kaç TL?, İndirimli KONYAKART ile şehir içi seyahat 4,00-TL, tam KONYAKART ile 8,50-TL'dir, İndirimli KONYAKART'a 220,00-TL, tam abonman KONYAKART'a 560,00-TL karşılığında aylık abonman özelliği yükleterek, Konya merkezde bulunan otobüs ve tramvaylarda 30 gün boyunca sınırsız sayıda seyahat edebilirsiniz.

Konya Eski Garaj hangi mahalle?

Konya Eski Garaj hangi mahalle?, Eski Garaj durağının adresi: Akçeşme Mahallesi Garaj Cd. No:5 42020 Karatay/Konya Turkey.

Konya gece Otobüs var mı?

Konya gece Otobüs var mı?, Gideceğiniz bölgeye göre otobüs duraklarından bilgi almanız önemlidir. Otobüs seferleri sabah 06.30'da başlayıp, gece 23.40'da son bulmaktadır. Otobüs seferleri yoğunluğa göre 15-20-30 ve 60 dakika aralıklarla çalışmaktadır.

Konyada otobüse nasıl binilir?

Konyada otobüse nasıl binilir?, Kullanım sırasında kartınızı cüzdanınızdan çıkartarak okutunuz. Konya Büyükşehir Belediyesi'ne ait toplu ulaşım araçlarında, seyahat ücreti ödemesi temassız özelliği olan EMV kredi kartları, hesap kartları ve ön ödemeli banka kartları ile de yapılabilmektedir.

1 Euro Kaç TL