Şişhane Yol Tarifi

Şişhane Yol Tarifi Şişhane Yol Tarifi, Şişhane için hangi metro?, Şişhaneye hangi otobüsler gider?, Taksimden Beşiktaşa hangi otobüs gider?, Şişhane metro hangi çıkış?, Yenikapı Şişhane metro kaç durak?, Şişhane kaç metro çıkışı var?

Şişhane için hangi metro?

Şişhane için hangi metro?, Şişhane - Zemin İstanbul Metro İstasyonu, İstanbul metrosu'nun M2 (Yenikapı - Hacıosman) Metro Hattı'nda yer alan ve 31 Ocak 2009'da hizmete giren yer altı metro istasyonudur. Beyoğlu'nun Şahkulu Mahallesi'nde İstiklal Caddesi üzerinde yer almaktadır.

Şişhaneye hangi otobüsler gider?

Şişhaneye hangi otobüsler gider?, Beşiktaş'a ulaşım sağlayan otobüs hatlarından bazıları şöyledir: Mecidiyeköy-Beşiktaş için 30A, 30M. Kadıköy-Beşiktaş için 110, Taksim-Beşiktaş için 129T.

Taksimden Beşiktaşa hangi otobüs gider?

Taksimden Beşiktaşa hangi otobüs gider?, Metro: M2 metro hattı ile Şişhane'ye gelinir, Kasımpaşa yönündeki Refik Saydam Caddesi çıkışı kullanılır.

Şişhane metro hangi çıkış?

Şişhane metro hangi çıkış?, M2 (Yenikapı – Hacıosman & Sanayi Mahallesi – Seyrantepe) Metro Hattı, İstanbul'da yer alan metro hatlarından birisidir. Hattın 16 istasyonu olup, Haliç Metro Köprüsü üzerinde yer alan Haliç Metro İstasyonu haricindeki 15 istasyon yer altında yer almaktadır. Hat, yaklaşık olarak 2,5 dakikada bir sıklıkla çalışır.

Yenikapı Şişhane metro kaç durak?

Yenikapı Şişhane metro kaç durak?, şişhane ve istiklal caddesi olmak üzere iki çıkışı vardır, istiklal caddesi çıkışı alman lisesi'nin sokağındadır yaklaşık yüz yıl önce yapılmaya başlanmıştır. ayrıca yine tünel'e olan yakınlığıyla anadolu yakası'ndan karşıya geçenler için de kolay bir ulaşım aracı olmuştur.

Şişhane kaç metro çıkışı var?

Şişhane kaç metro çıkışı var?, 34BZ, Şişli bölgesinde bulunan Mecidiyeköy Metrobüs Durağı konumuna giden son Metrobus aracıdır.

Şişli'ye hangi metrobüs gider?

Şişli'ye hangi metrobüs gider?, Şişhane İstanbul ilinin Beyoğlu ilçesine bağlı bir semttir. Genelde avizeci dükkânları bulunur. Tepebaşı ile Unkapanı arasındadır.

Istanbul Şişhane nereye bağlı?

Istanbul Şişhane nereye bağlı?, Beşiktaş Metro İstasyonu, İstanbul metrosunun M7 hattında bulunan Beşiktaş Meydanı altında, Barbaros Bulvarı, Dolmabahçe Caddesi ve Çırağan Caddesi'nin tam kesiştiği noktada yer alan bir yeraltı metro istasyonudur.

Beşiktaşa hangi metro gidiyor?

Beşiktaşa hangi metro gidiyor?, Toplu taşıma ile Beşiktaş'a ulaşmak için, metro hattı tercih edilebilir. Bunun için, en yakın metro bağlantısına ulaşıp oradan M2 Yenikapı- Hacıosman metro hattına geçmeniz gerekmektedir. Bu hat üzerinden Taksim durağında inerek oradan dolmuşlara binip Beşiktaş'a geçebilirsiniz.

Beşiktaşa gitmek için hangi metro?

Beşiktaşa gitmek için hangi metro?, Metrobüs hattı üzerinden Beşiktaş'a gitmek isteyen bir kişi 34AS ya da 34BZ araçlarından herhangi birisine binerek Zincirlikuyu durağında inerek, metrobüsün hemen ağzında bulunan dolmuşlar ya da burada bulunan Otobüsler ile 'Çarşı' ya da 'Meydan' durağında inerek Beşiktaş'a ulaşabilir.

Metrobüs ile Beşiktaşa nasıl gidilir?

Metrobüs ile Beşiktaşa nasıl gidilir?, Hacıosmandan Yolculuk Süreleri

Şişhaneye :27 dak. Yenikapıya :32 dak. Otogara :50 dak.


Hacıosman Şişhane kaç dk metro?

Hacıosman Şişhane kaç dk metro?, Şişhane İstasyonu:

1. giriş yapısı iki katlı olup, inşaat alanı 1200 m²'dir, 2. giriş yapısı dört katlı olup, 1600 m²'lik inşaat alanına sahiptir.


1 Euro Kaç TL