Sürmene Kadınlar Plajı Yol Tarifi

Sürmene Kadınlar Plajı Yol Tarifi Sürmene Kadınlar Plajı Yol Tarifi, Sürmene Kadınlar plajına hangi otobüs gider?, Kadınlar plajı nerede var?, Kadınlar Plajı saat kaçta açılıyor?, Kadınlar plajı hangi gün açık?, Altınkum Kadınlar Plajı hangi günler?, Kadınlar plajı ücretli mi?

Sürmene Kadınlar plajına hangi otobüs gider?

Sürmene Kadınlar plajına hangi otobüs gider?, 476, Trabzon bölgesinde bulunan Sürmene Kadın Plajı konumuna giden son Otobüs aracıdır.

Kadınlar plajı nerede var?

Kadınlar plajı nerede var?, Gölevi Mahallesi'nde sadece kadınlara özel bir plaj olup, 17 dönüm arazi üzerinde konumlanmıştır.

Kadınlar Plajı saat kaçta açılıyor?

Kadınlar Plajı saat kaçta açılıyor?, Plaj haftanın yedi günü hizmet verecek

Kadınlar Plajı'nda haftanın 7 günü sabah saat 08.00'den akşam saat 18.00'e kadar sadece kadınlara hizmet sunuluyor. Saat 18.00'dan sonra tüm vatandaşlar plajın imkanlarından yararlanabiliyor.


Kadınlar plajı hangi gün açık?

Kadınlar plajı hangi gün açık?, Her sezon, şehrin dört bir yanından yoğun ilgi gören plaj, salı, çarşamba, perşembe ve cuma günleri yalnızca kadınlara hizmet veriyor. Ziyaretçiler cumartesi, pazar ve pazartesi günleri ise alandan ortak yararlanabiliyor.

Altınkum Kadınlar Plajı hangi günler?

Altınkum Kadınlar Plajı hangi günler?, Sarıyer Altınkum Bayanlar Plajı haftanın yedi günü misafirlerine hizmet vermektedir.

Kadınlar plajı ücretli mi?

Kadınlar plajı ücretli mi?, * MESCİDDE GİYİNİP SOYUNMAK YASAKTIR. * ERKEK ÇOCUKLAR İÇİN KİMLİK GÖSTERMEK ZORUNLUDUR. * YÜZME BİLMEYENLERİN AÇILMASI TEHLİKELİ VE YASAKTIR. ** 1 TEMMUZ 2019 TARİHİ İTİBARİ İLE KADINLAR PLAJI GİRİŞLERİ ÜCRETSİZ, ŞEZLONGLAR ÜCRETLİ OLACAKTIR.

Kadınlar plajı sığ mı?

Kadınlar plajı sığ mı?, Uzun bir sahil şeridine sahip olan Kadınlar Plajı'nın denizi, Kuşadası'ndaki mavi bayraklı plajlardan. Deniz seviyesi sığ ve aniden derinleşmeyen bir denize sahip olan plaj, çocuklu aileler ve yüzme bilmeyenler için iyi bir alternatif oluşturuyor.

Kadınlar plajına kaç yaşında gidilir?

Kadınlar plajına kaç yaşında gidilir?, Evet, Plaj Sadece Bayanlara Özeldir. Tüm Hafta Boyunca Bayanlara Tahsis Edilmiştir Ve Çalışan Personelin Tamamı Bayandır. Plaja 8 Yaşından Büyük Erkek Çocuk Alınmamaktadır.

Sarısu Kadınlar Plajı açık mı?

Sarısu Kadınlar Plajı açık mı?, Girişin ücretsiz olduğu Sarısu Kadınlar Plajı, her gün 08.00-18.00 saatleri arasında kadınlara hizmet verecek.

Alipaşa kadınlar plajı ücretli mi?

Alipaşa kadınlar plajı ücretli mi?, Alipaşa Plajı, bir halk plajı olduğundan giriş için herhangi bir ücret talep edilmemektedir.

Elmasburnu kadınlar plajı temiz mi?

Elmasburnu kadınlar plajı temiz mi?, Deniz temiz mi ? Riva Elmasburnu kadınlar plajında deniz genel olarak temiz ve berraktır.

Riva Kadınlar Plajı ücreti ne kadar?

Riva Kadınlar Plajı ücreti ne kadar?, Ulaşım ücreti yetişkin için sadece 200 TL, Uzak mesafe ücreti 250 TL olarak ücretlendirilir. 0-6 yaş arası çocuklar ücretsiz, 6 yaş üzeri çocuklar yetişkin ücretine tabidir.

1 Euro Kaç TL