BluTV aynı anda kaç kişi izliyor?

BluTV aynı anda kaç kişi izliyor? BluTV aynı anda kaç kişi izliyor?, BluTV aynı anda iki kişi izleyebilir mi?, BluTV aylık ücreti ne kadar?, BluTV öğrenci ne kadar?, BluTV hangi cihazlarda açık?

BluTV aynı anda kaç kişi izliyor?

BluTV aynı anda iki kişi izleyebilir mi?, Aynı anda yalnızca 1 profil üzerinden izleme yapabilirsiniz. Profil özelliğinin faydaları; Profil özelinde tanımlanabilen PIN ile artık kullanıcılar kendilerine özel başka kimsenin erişemediği izleme listeleri oluşturabilmektedirler.

BluTV aynı anda iki kişi izleyebilir mi?

BluTV aynı anda iki kişi izleyebilir mi?, Aynı anda yalnızca 1 profil üzerinden izleme yapabilirsiniz. Profil özelliğinin faydaları; Profil özelinde tanımlanabilen PIN ile artık kullanıcılar kendilerine özel başka kimsenin erişemediği izleme listeleri oluşturabilmektedirler.

BluTV aylık ücreti ne kadar?

BluTV aylık ücreti ne kadar?, BluTV üyeliğinize dört farklı cihazdan giriş yapabilir, aynı anda yalnızca bir cihaz üzerinden BluTV içeriklerini izleyebilirsiniz.

BluTV öğrenci ne kadar?

BluTV öğrenci ne kadar?, Aylık BluTV Üyeliği Vodafone Pay Mobil Ödeme İle 118,9 TL Yerine 69 TL! Aylık BluTV üyeliği Vodafone Pay Mobil Ödeme'ye özel ilk ay 118,9 TL yerine sadece 69 TL!

BluTV hangi cihazlarda açık?

BluTV hangi cihazlarda açık?, BluTV üniversite öğrencileri için indirim sağlamaktadır ve öğrenci kampanyası dahilinde aylık BluTV üyeliği 89,90 TL'dir.

Exxen de iki kişi aynı anda maç izleyebilir mi?

Exxen de iki kişi aynı anda maç izleyebilir mi?, *BluTV'yi uygulama mağazası olan (Google Play Store) tüm Android TV ve Android Box cihazlar üzerinden izleyebilirsiniz. *Şu an sadece LG Smart TV uygulaması yurt dışı hizmetimizde mevcuttur. *Yukarıda belirtilen markaların tüm modellerinde BluTV uygulaması olmayabilir.

BluTV party var mı?

BluTV party var mı?, Exxen üyeliğiniz üzerinden aynı anda tek bir cihaz üzerinden izleme yapabilirsiniz.

BluTV aylık kaç TL 2024?

BluTV aylık kaç TL 2024?, Decapat. BluTV icin maalesef yok.

BluTV kaç TL 2024?

BluTV kaç TL 2024?, 2024 yılını da birlikte geçirelim diye bir yıllık BluTV üyeliği ayda sadece ₺39.90.

1 yıllık BluTV ne kadar?

1 yıllık BluTV ne kadar?, Yeni yıl sürprizi! ???? 2024 yılını da birlikte geçirelim diye bir yıllık BluTV üyeliği ayda sadece ₺39.90.

Netflix öğrenci indirimi var mı?

Netflix öğrenci indirimi var mı?, Bununla birlikte 34.99 TL olan Gain aylık abonelik ücreti 99 TL'ye yükseldi. BluTV'nin yıllık abonelik ücretleri ise 29.90 TL'den 49.90 TL'ye ulaştı. Bu arada Hepsiburada Premium üyeliği kapsamında BluTV için ücretsiz kullanım sunulmakta.

BluTV mi daha iyi Netflix mi?

BluTV mi daha iyi Netflix mi?, Netflix Öğrenci İndirimi Var Mı? Amazon Prime Video, Hulu, YouTube Premium ve Spotify gibi bazı online hizmetler, üniversite öğrencileri için özel indirimler sunuyor. Netflix'in ise öğrenci indirim planı yok. Bunun dışında Netflix, herhangi bir sınırlama olmaksızın 30 günlük ücretsiz deneme süresi sunuyordu.

BluTV sahibi kim?

BluTV sahibi kim?, Netflix, diğer platformlara göre daha zengin ve çeşitli bir içerik sunuyor. BluTV, Türk yapımı kaliteli dizileriyle öne çıkıyor. Exxen, dizi ve film konusunda beklentileri karşılamıyor. Maç yayınlarını izlemek için tercih edilebilir, ancak bazen yayın sorunları yaşanabiliyor.

1 Euro Kaç TL