Dünyanın En Büyük Villası

Dünyanın En Büyük Villası Dünyanın En Büyük Villası, Dünyanın en büyük evi kime ait?, Dünyanın en pahalı villası kaç TL?, Dünyanın en pahalı evi nedir?, Türkiye'nin en büyük evi kaç metrekare?

Dünyanın En Büyük Villası

10 bin metrekare gibi büyük bir alana yayılmasıyla dünyanın en büyük evi ünvanını kazanan Los Angeles'taki “The One“, 340 milyon dolarlık fiyatıyla da ABD'deki en pahalı evi ünvanını kazanıyor.

Dünyanın en büyük evi kime ait?

10 bin metrekare gibi büyük bir alana yayılmasıyla dünyanın en büyük evi ünvanını kazanan Los Angeles'taki “The One“, 340 milyon dolarlık fiyatıyla da ABD'deki en pahalı evi ünvanını kazanıyor.

Dünyanın en pahalı villası kaç TL?

Mukesh Ambani'nin sahibi olduğu Antilla, dünyanın en büyük evlerinden biridir. 27 katlı bu gökdelen tarzındaki yapı, 37.000 metrekarelik bir alana sahip. Lüks ve modern tasarımıyla dikkat çeken bu ev, Hindistan'da zenginlik ve ihtişamın simgesi haline gelmiştir.

Dünyanın en pahalı evi nedir?

İtalya'da "asrın müzayedesi" olarak adlandırılan açık artırmayla, yaklaşık yarım milyar Euro değer biçilen bir villa satışa çıkarıldı. Roma'da 16. yüzyılda inşa edilen ve 471 milyon Euro değer biçilen Villa Aurora için yapılan açık artırmada minimum açılış fiyatı 353 milyon Euro olarak belirlendi.


Türkiye'nin en büyük evi kaç metrekare?

Buckingham Sarayı: 1,3 Milyar Dolar

Buckingham Sarayı, Londra'nın Westminster şehrinde yer alıp dünyanın en pahalı evi unvanına sahip.


Dünyanın en pahalı villası nerede?

Türkevi, 36 katlı ve 171 metre yüksekliğindedir. Zemin alanı 1.100 m2 olan binanın kat alanı 20.200 m2'dir.

Türkiye'nin en pahalı evi nerede?

Dünyanın en pahalı evi, aynı zamanda en ilginçlerinden olan Antilia Kulesi. Hindistan, Bombay'da yer alan bu evin sahibi Hintli işadamı Mukesh Ambani. İçeride kendisi ve ailesi yaşıyor. Evin değeri 1 milyar dolar.

Türkiye'nin en pahalı evi kimin?

İstanbul Boğazı Rumeli Hisarı'nda konumlanan tarihi Zeki Paşa Yalısı 125 milyon dolarlık bedeli ile Sotheby'sin satış listesinde yer alıyor. Boğaz Köprüsü'nün hemen altında yer alan Zeki Paşa Yalısı, dünyanın en pahalı gayrimenkulü olarak anılıyor.

Türkiye'nin en pahalı yalısı ne kadar?

Türkiye'nin en pahalı, dünyanın ise 4. pahalı yalısı olarak bilinen Yeniköy'deki Erbilginler Yalısı, tam 100 milyon Euro'ya Katarlı iş adamı Abdulhadi Mana A SH Al-Hajri'ye satıldı. Bu rekor satış emlak sektöründe dünya sıralamasında en pahalı ev satışı olarak kayıtlara geçti.

Türkiye'nin en pahalı evi kaç TL?

125 milyon $'la Türkiye'nin en pahalı evi, Zeki Paşa Yalısı.

Dünyanın en pahalı yemeği nedir?

Aynı zamanda Türkiye'nin en pahalı evi olarak biliniyor. Fiyatı ise 550 milyon lira...

Dünyanın en pahalı arabası ne?

Lancashire'daki bir restoran dünyanın en pahalı malzemelerini kullanarak bir yemek hazırladı. Bu yemeğin içinde 940 dolarlık Wagyu bifteği, 3840 dolarlık Çin matsutaki mantarı, sosunda ise 1982 yapımı bir Fransız şarabı kullanılıyor.

Dünyanın en pahalı kalemi ne kadar?

13,4 milyon dolarlık (Yaklaşık 250 milyon TL) bir fiyatla sadece 1 adet üretilen Bugatti La Voiture Noire resmi oılarak şimdiye kadar yapılmışen pahalı otomobil.

1 Euro Kaç TL