Purpose ne demek

Purpose ne demek Purpose ne demek, Purpose nedir?, Purpose nasil kullanilir?, For what purpose ne demek?, Miracle hangi dil?, Ingilizce sunum ne demek?

Purpose nedir?

Purpose nedir?, i. maksat, meram, murat; niyet; karar. at cross purposes birbirinin maksadına aykırı. on purpose mahsus, bile bile, isteyerek, kasten.

Purpose nasil kullanilir?

Purpose nasil kullanilir?, Purpose (n) ingilizce örnek cümle

Jack broke his mother's valuable vase, but he didn't do it on purpose, so she wasn't angry. Jack annesinin değerli vazosunu kırdı, ama bunu bilerek yapmadı, o yüzden sinirlenmedi. Atomic energy can be utilized for peaceful purposes. Atom enerjisi, barışçıl amaçlar için kullanılabilir.


For what purpose ne demek?

For what purpose ne demek?, "for what purpose" teriminin diğer terimlerle kazandığı İngilizce Türkçe Sözlükte anlamları : 1 sonuç for what purpose? expr. hangi amaçla?

Miracle hangi dil?

Miracle hangi dil?, for what reason teriminin İngilizce Türkçe sözlükte anlamı

niye, niçin: Why did you say that?


Ingilizce sunum ne demek?

Ingilizce sunum ne demek?, Aim, goal, purpose ve objective kelimelerinin hepsi “amaç veya hedef” anlamına geliyor.

For what reason türkçe ne demek?

For what reason türkçe ne demek?, AIM, en çok oyunlarda kullanılmaktadır. Hedef ve amaç anlamlarına gelen AIM, oyunlarda ise nişan almak tabirini ifade eder. Bazı oyunlarda kısa yol ve nişan alma hilesi olarak da kullanılmaktadır.

Purpose yerine ne kullanılır?

Purpose yerine ne kullanılır?, Adverbial Clauses of Purpose (Amaç Zarf Cümlecikleri) de verilen eylemin amacını belirtmek için kullanılmaktadır. Yan cümleciğin içerisinde yer alan bu yapılar, temel cümlede gerçekleştirilen eylemin amacını ifade eder.

AIM nerede kullanılır?

AIM nerede kullanılır?, (o zaman,) buna ne dersiniz! how/what about ˈthat (, then)! exclam. (o zaman,) buna ne buyrulur!

Clauses of Purpose ne demek?

Clauses of Purpose ne demek?, Tamam, peki ne yapmak istiyorsun?

How What About ne demek?

How What About ne demek?, Which means I can do whatever I want. Bu da, istediğimi yapabilirim demek.

So What do you want ne demek?

So What do you want ne demek?, telaffuzu hoşuma giden kelime. latince miraculum, almanca wunder türkçesi mucize olan kelime.

I do whatever I Want ne demek?

I do whatever I Want ne demek?, "Dilhun" kelimesinin anlamı: Farsça kökenli bir kelime olup İçi kan ağlayan, çok üzüntülü kimseler için kullanılmaktadır.

1 Euro Kaç TL