Ankara Konya Yol Tarifi

Ankara Konya Yol Tarifi Ankara Konya Yol Tarifi, Ankara Konya Yolu kaç saat?, Konya Ankara arası kaç km ne kadar yakar?, Konya Ankara arası kaç km Karayolları?, Ankara Konya Ereğli kaç saat sürüyor?, Ankara-Konya hızlı tren kaç saat sürüyor?, Konya Ankara hızlı tren ücreti ne kadar?

Ankara Konya Yolu kaç saat?

Ankara Konya Yolu kaç saat?, Ankara ile Konya arasındaki mesafe 251 km km'dir ve en hızlı seferimizle yaklaşık 3 saat 15 dakika kadar sürmektedir.

Konya Ankara arası kaç km ne kadar yakar?

Konya Ankara arası kaç km ne kadar yakar?, Konya Ankara arası en sık kullanılan bir güzergahtır. Bu güzergahın mesafesi 270 km kadardır. Şayet kendi otomobiliniz ile yola çıkacaksınız yakıt deponuza 16 litre kadar yakıt almanız gerekir. Yolculuğa kendi aracınızla çıktığınızda bu mesafeyi yaklaşık 3 saatte kat edebilirsiniz.

Konya Ankara arası kaç km Karayolları?

Konya Ankara arası kaç km Karayolları?, Ankara ile Konya arasının uzaklığı merak edilebiliyor. Ankara ile Konya arası toplam 262 km'dir. Bireyler 262 km yolu kendi araçlarıyla 3 saatte gidebiliyor.

Ankara Konya Ereğli kaç saat sürüyor?

Ankara Konya Ereğli kaç saat sürüyor?, Kamil Koç ile Ereğli-Konya - Ankara yolculukları ekonomik ve konforludur. İki şehir arasındaki mesafe 402 km km'dir ve seyahat etmek yaklaşık 7 saat 45 dakika kadar sürer.

Ankara-Konya hızlı tren kaç saat sürüyor?

Ankara-Konya hızlı tren kaç saat sürüyor?, Günlük Ankara kalkışlı 4; Konya karşılıklı 4 adet seferin düzenlendiği tren hattında sefer süresi yaklaşık 1 saat 45 dakikadır. Ankara - Konya arası tren ücreti Şubat 2024 itibarıyla 200₺ olarak belirlenmiştir.

Konya Ankara hızlı tren ücreti ne kadar?

Konya Ankara hızlı tren ücreti ne kadar?, Ankara-Konya-Ankara hattında işleyen trenler Eryaman, Polatlı ve Selçuklu duraklarına uğramaktadır. Seyahat 1 saat 49 dakika sürmektedir. Ankara-Konya için YHT bilet fiyatı 87 TL'dir.

Araba ile Konya kaç saat?

Araba ile Konya kaç saat?, Konya - Araç arası en uygun fiyatlı otobüs biletini bulun

İki şehir arasındaki mesafe 548 km km'dir ve seyahat etmek yaklaşık 7 saat 40 dakika kadar sürer.


Aracın ne kadar yaktığını nasıl hesaplanır?

Aracın ne kadar yaktığını nasıl hesaplanır?, Deponun kapasitesini, katettiğin kilometreye bölüp 100 ile çarptığın zaman 100 kilometrede ortalama yakıt tüketimi verisine ulaşmış olursun. Örneğin aracının 50 litrelik deposu varsa ve depoyu tam doldurup 700 kilometre yol katettiysen aracın 100 kilometrede ortalama 7,1 litre yakıt tüketiyor demektir.

Arabam ne kadar yakar hesapla?

Arabam ne kadar yakar hesapla?, Örnek verecek olursak; aracınızı doldurduğunuzda 200 TL tutar ödediniz. Deponuz bittiğinde de sayacınız 500 KM gösteriyor. Burada yakıt hesaplama için yapacağınız şey, tutarı yola bölmek. 200/500= 0.40 TL/KM yani aracınız kilometre başına 40 kuruş yakıyor.

Konyanın en uzak ilçesi kaç km?

Konyanın en uzak ilçesi kaç km?, Çeltik, Konya ilinin bir ilçesidir. Konya il merkezine uzaklığı 220 km olup Türkiye'de il merkezine en uzak 2.(Anamur'dan sonra; 239 km) ilçe konumunda bulunmaktadır. Ayrıca Konya ilinin bir ilçesi olmakla birlikte Afyon, Eskişehir, Ankara'ya sınırı bulunmaktadır. İlçenin kuruluşu 11. ve 12. yüzyıla kadar uzanmaktadır.

726 kilometre neresi oluyor?

726 kilometre neresi oluyor?, Yolculuğa çıkarken Ankara'yı İstanbul'a bağlayan ve konforlu ulaşım sağlamasıyla öne çıkan Anadolu Otoyolunu kullanabilirsiniz. Ankara-İstanbul arasındaki otoyol 450 kilometre uzunluğa sahiptir. İki şehir arasındaki mesafeyi ve varış süresini bir hayli kısaltan otoyolu ücretini ödeyerek kullanabilirsiniz.

Ankara istanbul yeni yol kaç km?

Ankara istanbul yeni yol kaç km?, Konya - Ankara arası yaklaşık olarak 251 km'dir. Kamil Koç ile Konya - Ankara seyahatiniz tahmini olarak en az 3 saat 15 dakika saat sürer.

1 Euro Kaç TL